Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ transparent led wall display ] αντιστοιχία 237 προϊόντα.
Ολογραφική HD εσωτερική οθόνη διαφάνειας LED διαφήμισης P6.25 με υποστήριξη τηλεφώνου για κινούμενα σχέδια και γραφικά τοίχος βίντεο
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | catoon ή ξύλινη θήκη σύμφωνα με τον διαφορετικό υπολογισμό μεγέθους. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P,T/T,Western Union |
Υπερδιαφανής διαφανής οθόνη ταινίας LED P4 ̇ προβολή καταστήματος, διαμέρισμα γραφείου και οθόνη παραθύρου
| Όνομα προϊόντος: | 403 Απαγορευμένος |
|---|---|
| Κώδικας θέσης: | 403 |
| Περιγραφή: | Ο διακομιστής κατανόησε το αίτημα, αλλά αρνείται να το εκπληρώσει. |
Διαφανής οθόνη LED γυαλί για την αγορά λιανικής πώλησης και αρχιτεκτονική
| Όνομα προϊόντος: | 403 Απαγορευμένος |
|---|---|
| Κώδικας θέσης: | 403 |
| Περιγραφή: | Ο διακομιστής κατανόησε το αίτημα, αλλά αρνείται να το εκπληρώσει. |
Εσωτερική P3.9 1000*500mm Εξοικονόμηση Ενέργειας 4000-4500cd Υψηλής Διαφάνειας Εύκολη Εγκατάσταση Διαφανής Οθόνη LED
| Βάρος: | 3 kg/τμήμα |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB |
| Εικονοστοιχεία: | 3,9 χιλιοστά |
Οθόνη Ολογραφικού LED Διαφανούς Πλέγματος Τοίχου Εικονική Ταινία Ευέλικτη AI Διαδραστικό Ολόγραμμα
| Λάμψη: | 3000 ψείρες |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Ολογραφική οθόνη |
| Πεπερασμένος: | Θήκες, Μηχανοκίνητα, Γρήγορη Αναδίπλωση |
Διαφανής οθόνη LED ολογραφικό πλέγμα εσωτερικών χώρων Διαφανής οθόνη LED πλέγμα πλέγματος
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | catoon ή ξύλινη θήκη σύμφωνα με τον διαφορετικό υπολογισμό μεγέθους. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P,T/T,Western Union |
Ελαστική οθόνη LED υψηλής διαφάνειας P83 IP67 PC Body Point Light
| Λειτουργία εμφάνισης: | Υπολογιστής/κύριος συγχρονισμός |
|---|---|
| LED Ποσότητα: | 1 ΤΕΜ |
| Μέγεθος μονάδας: | 100mm*1000mm |
P7.82 Υψηλής φωτεινότητας οθόνη ολόγραφης οθόνης LED για εγκατάσταση γυαλιού Διαφανής Υπερτελής Ελαφρύτητας Μεγάλη οθόνη για εμπορικό κέντρο, παράθυρο λιανικής πώλησης και προώθηση εμπορικής επωνυμίας
| Technology: | Virtual Imaging Technology |
|---|---|
| Package: | Roll |
| Roll Size: | 1000*250mm |
P2.5 Διαφανής οθόνη με LED οθόνη οθόνης οθόνης ολόγραμμα ολόγραφική οθόνη 3D ολόγραμμα ευέλικτος μεγάλος πίνακας
| Διαφάνεια: | 95% |
|---|---|
| σχέδιο: | Front&Rear |
| Διασύνδεση: | 3m/5m/7m |
Διαφανής οθόνη LED υψηλής φωτεινότητας Διαφανής οθόνη γυαλιού παράθυρο LED βίντεο τοίχος ευέλικτο πάνελ
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-JHP-P6 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 65°C |

