Alle producten
zoekwoorden [ transparent led wall display ] overeenkomen 226 producten.
Holografisch HD Indoor P6.25 Transparante LED Reclame Scherm met telefoon Ondersteuning voor Animatie & Graphics Video Wall
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |
Ultrahelder doorzichtig LED-filmscherm P4 Storefront, Office Partition & Window Display
| Productnaam: | 403 Verboden |
|---|---|
| Statuscode: | 403 |
| Beschrijving: | De server heeft het verzoek begrepen, maar weigert eraan te voldoen. |
Glass Storefront Transparent LED Display Flexibel transparant LED-scherm voor detailhandel en architectuur
| Productnaam: | 403 Verboden |
|---|---|
| Statuscode: | 403 |
| Beschrijving: | De server heeft het verzoek begrepen, maar weigert eraan te voldoen. |
Binnen P3.9 1000*500mm Energiebesparend 4000-4500cd Hoog transparantie Gemakkelijk te installeren Transparante LED-schermwand
| Gewicht: | 3 kg/pcs |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGB |
| Pixels: | 3,9 mm |
LED-holografisch scherm Transparent Mesh Wall Virtual Film Flexibel AI Interactief Hologram
| Helderheid: | 3000 neten |
|---|---|
| Productnaam: | Het holografische Scherm |
| Afgerond: | Oogjes, gemotoriseerd, snel opvouwbaar |
Transparante LED-scherm Holografisch mesh-paneel Indoor Transparante LED-scherm Buigbaar mesh-paneel
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |
P7.82 Hoge helderheid LED-holografisch scherm voor glasinstallatie Transparante ultradunne lichtgewicht groot scherm voor winkelcentrum, winkelruimte en merkpromotie
| Technology: | Virtual Imaging Technology |
|---|---|
| Package: | Roll |
| Roll Size: | 1000*250mm |
Flexibel LED gordijnwandsbeeldscherm Hoog transparantie P83 IP67 PC Body Point Light
| Weergavemodus: | Computer/master synchronisatie |
|---|---|
| LED ATTY: | 1 ST |
| Modulegrootte: | 100 mm*1000 mm |
P2.5 Transparent Led Display Video Wall Hologram Holografisch scherm 3D Hologram Flexibel groot formaat paneel
| Transparantie: | 95% |
|---|---|
| project: | Front&Rear |
| Interface: | 3m/5m/7m |
Transparant LED Scherm Hoge Helderheid Display Helder Glas Raam LED Videowall Flexibel Paneel
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-JHP-P6 |
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C tot 65°C |

