Alle producten
zoekwoorden [ transparent led wall display ] overeenkomen 226 producten.
P3.9 Transparante LED-roosterscherm voor binnenshuis 500x500mm Transparante LED 2000cd voor winkelcentra
| Beschermingsniveau: | IP45 |
|---|---|
| Kleur: | Volle kleur |
| Grijsschaal: | 16 bit |
P8 Van het binnen Flexibele Transparante LEIDENE het Harsmateriaal van PC Filmscherm voor Modern Winkelcentrum met 1 Jaar Garantie
| Maat: | 240*1000 mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP67 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
Hoog transparante LED-roosterscherm IP40 5V SMD2020 Hoog beschermde roostervenster
| Naam: | LED -roosterscherm |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| IP -beoordeling: | IP40 |
Hoge helderheid P125 DC12V gordijn winkelruimte Glas tv led panelen Mesh display Transparent led scherm
| Productnaam: | LED -maasscherm |
|---|---|
| Gewicht: | 1,8 kg |
| Stroom: | 48W |
P50 Programmeerbaar Flexibel LED Strip Gordijn LED Mesh Display DC12V Opvouwbaar Outdoor LED Net Scherm Gordijn
| Materiaal: | Pc |
|---|---|
| Productnaam: | LED -maasscherm |
| Naam: | XH-CXG2001S-P50 ((RGB) |
Outdoor Flexibele RGB Full Color Transparante LED Pixel Mesh Scherm Full Color P41.5 Lichtgewicht Net Video Gordijn Display
| Diameter: | 20 mm |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Garantie: | 2 jaar |
P6.25 5000cd Ultra-dun, eenvoudig te installeren, laag vermogen, hoge impact, transparant LED-holografisch scherm voor glazen ramen
| Gemiddeld vermogen: | 300 W/m² |
|---|---|
| LED-CHIP: | SMD2222 |
| Pixels: | 6,25 mm |
Vliegende dronescherm lichtgewicht LED-mesdisplay Vliegende dronescherm reclame voor buitenevenementen
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | Drone-scherm |
| Bedrijfstemperatuur: | -20℃ tot 60℃ |
Indoor Transparant LED Display Scherm SMD2020 LED Glazen Raam LED Display Voor Reclame Winkelcentrum
| kastgrootte: | Op maat |
|---|---|
| IP -beoordeling: | IP40 |
| Gewicht: | 3 kg/pcs |
LED-holografisch scherm Transparent Mesh Wall Virtual Film Flexibel AI Interactief Hologram
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |

