Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ transparent led wall display ] αντιστοιχία 226 προϊόντα.
P3.9 Εσωτερική Διαφανής Οθόνη Led Grille 500x500mm Διαφανές Led 2000cd για Εμπορικά Κέντρα
| Επίπεδο προστασίας: | IP45 |
|---|---|
| Χρώμα: | Πλήρες χρώμα |
| Γκρίζα κλίμακα: | 16bit |
P8 Εσωτερική, Ευέλικτη Διαφανής Οθόνη Φιλμ LED Υλικό PC Ρητίνης για Μοντέρνο Εμπορικό Κέντρο με 1 έτος εγγύηση
| Μέγεθος: | 240*1000mm |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP67 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
Οθόνη Πλέγματος LED Υψηλής Διαφάνειας IP40 5V SMD2020 Πλέγμα Παραθύρου Υψηλής Προστασίας
| Ονομασία: | Οθόνη μάσκας LED |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Βαθμολογία IP: | IP40 |
Υψηλή φωτεινότητα P125 DC12V Κεραμίδας Παράθυρο καταστήματος Γυαλί τηλεόραση LED Πίνακες Led Διάφραξη Διάφραστη οθόνη LED
| Όνομα προϊόντος: | Οθόνη LED Mesh |
|---|---|
| Βάρος: | 1,8 κιλά |
| Εξουσία: | 48W |
P50 Προγραμματιζόμενη Εύκαμπτη Κουρτίνα LED Strip Οθόνη LED Mesh DC12V Αναδιπλούμενη Εξωτερικού Χώρου Οθόνη Δικτύου LED
| Υλικό: | Καλαθοσφαίνω |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Οθόνη LED Mesh |
| Ονομα: | XH-CXG2001S-P50 ((RGB) |
Εξωτερική ευέλικτη RGB πλήρης χρώματος διαφανής οθόνη πινέλας LED με πίκσελ σε πλήρες χρώμα P41.5 ελαφριά οθόνη οθόνης βίντεο
| Διάμετρος: | 20mm |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Εγγύηση: | 2 ετών |
P6.25 5000cd Εξαιρετικά Λεπτή Εύκολη Εγκατάσταση Χαμηλής Κατανάλωσης Ενέργειας Υψηλής Επίπτωσης Διαφανής Οθόνη LED Ολογραφικής Προβολής για Τζαμένιες Βιτρίνες
| Μέση Ισχύς: | 300W/m² |
|---|---|
| LED CHIP: | SMD2222 |
| Pixels: | 6,25 χιλιοστά |
Εικονική οθόνη ελαφρύ LED Διάφραση πλέγματος Αεροπορική διαφήμιση για εξωτερικές εκδηλώσεις
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Οθόνη Drone |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20℃ έως 60℃ |
Διαφανής οθόνη LED εσωτερικού χώρου SMD2020 LED οθόνη γυαλιού παραθύρου LED για εμπορικό κέντρο διαφήμισης
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Βαθμολογία IP: | IP40 |
| Βάρος: | 3 kg/τμήμα |
Οθόνη Ολογραφικού LED Διαφανούς Πλέγματος Τοίχου Εικονική Ταινία Ευέλικτη AI Διαδραστικό Ολόγραμμα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | catoon ή ξύλινη θήκη σύμφωνα με τον διαφορετικό υπολογισμό μεγέθους. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P,T/T,Western Union |

