همه محصولات
کلید واژه ها [ transparent led wall display ] مطابقت 226 محصولات.
P3.9 صفحه نمایش شفاف لود داخلی 500x500mm شفاف لود 2000cd برای مراکز خرید
| سطح حفاظت: | IP45 |
|---|---|
| رنگ: | رنگ کامل |
| مقیاس خاکستری: | 16Bit |
صفحه نمایش فیلم LED شفاف انعطاف پذیر داخلی P8 مواد رزین PC برای مرکز خرید مدرن با 1 سال گارانتی
| اندازه: | 240*1000mm |
|---|---|
| درجه IP: | IP67 |
| طول عمر: | 100000 ساعت |
صفحه نمایش ریتل LED شفافیت بالا IP40 5V SMD2020 پنجره ریتل حفاظت بالا
| نام: | صفحه مشبک LED |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| رتبه IP: | IP40 |
صفحه نمایش مشبک LED شفاف با روشنایی بالا P125 DC12V برای پنجره فروشگاه، تلویزیون، شیشه
| نام محصول: | صفحه مش LED |
|---|---|
| وزن: | 1.8 کیلوگرم |
| قدرت: | 48W |
P50 برنامه نویسی قابل انعطاف LED Strip پرده LED Mesh Display DC12V Foldable بیرونی LED Net Screen پرده
| مادی: | کامپیوتر |
|---|---|
| نام محصول: | صفحه مش LED |
| نام: | XH-CXG2001S-P50 (RGB) |
صفحه نمایش پنل پیکسل شفاف LED رنگ آمیزی RGB در فضای باز رنگ آمیزی P41.5 نورپردازی صفحه نمایش پرده ویدئو
| قطر: | 20 میلی متر |
|---|---|
| رنگ: | RGB |
| ضمانت: | 2 سال |
صفحه نمایش هولوگرافیک LED شفاف فوق نازک P6.25 5000cd با نصب آسان و مصرف کم انرژی برای پنجرههای شیشهای
| توان متوسط: | 300W/m² |
|---|---|
| تراشه LED: | SMD2222 |
| پیکسل ها: | 6.25 میلی متر |
صفحه نمایش هواپیماهای بدون سرنشین سبک ال ای دی صفحه نمایش شبکه ای هوائی هواپیماهای بدون سرنشین هوایی تبلیغات برای رویدادهای بیرونی
| نام تجاری: | لوبیای معجزه |
|---|---|
| نام محصول: | صفحه نمایش هواپیماهای بدون سرنشین |
| دمای عملیاتی: | -20 تا 60 درجه سانتیگراد |
صفحه نمایش شفاف LED داخلی SMD2020 صفحه نمایش LED پنجره شیشه ای LED برای فروشگاه تبلیغاتی
| اندازه کابینه: | سفارشی |
|---|---|
| رتبه IP: | IP40 |
| وزن: | 3 کیلوگرم/قطعه |
صفحه نمایش هولوگرافیک ال ای دی شفاف شبکه دیوار فیلم مجازی انعطاف پذیر هوش مصنوعی هولوگرام تعاملی
| جزئیات بسته بندی: | کیس کاتونی یا چوبی با توجه به محاسبه اندازه های مختلف. |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5 روز |
| شرایط پرداخت: | D/P، T/T، وسترن یونیون |

