همه محصولات
کلید واژه ها [ transparent led wall display ] مطابقت 226 محصولات.
Super Thin High-Brightness Indoor Transparent Flexible LED Film P6 Crystal Transparent LED Film Screen for Glass
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
صفحه نمایش LED شفاف P6 برای دفتر و خرده فروشی - راه حل نمایشگر فیلم شفاف انعطاف پذیر
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
صفحه نمایش LED شفاف تجاری پریمیوم P6 برای خرده فروشی
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
صفحه نمایش LED شفاف در فضای باز با روشنایی بالا، دیوار ویدئویی تبلیغاتی نمای ساختمان، پرده مش انعطاف پذیر LED
| نام: | صفحه مش LED |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| رتبه IP: | IP67 |
صفحه نمایش LED شفاف فضای باز P3.9 با روشنایی ضد آب IP67 4000-4500cd و طول عمر 30000 ساعت برای نمایش پنجره شیشه ای صحنه
| برنامه: | فضای باز |
|---|---|
| نوع تامین کننده: | ODM، OEM |
| نوع نصب: | بلند کردن/نصب عمودی |
پنل ویدئویی صفحه نمایش LED شفاف P3.9 فضای باز برای تابلوهای دیجیتال با وضوح بالا
| برنامه: | فضای باز |
|---|---|
| نوع تامین کننده: | ODM، OEM |
| نوع نصب: | بلند کردن/نصب عمودی |
P10 DC5V پانل LED دیواری ویدئویی شفاف داخلی RGB صفحه نمایش شیشه ای کامل رنگی
| Product Name: | Glass Screen Display |
|---|---|
| Screen Dimension: | 10mm |
| Color: | RGB |
تبلیغات در مراکز خرید صفحه نمایش LED شفاف فوق العاده نازک P62.5 مش DIP، صفحه نمایش LED مش در فضای باز DC12V
| مشخصات: | دیوار |
|---|---|
| زندگی: | ≥30000 ساعت |
| زاویه مشاهده: | 160 درجه |
Indoor Outdoor Adhesive Transparent Flexible LED Film Crystal Screen Display Panel Transparent LED Film Screen for Glass
| اندازه کابینه: | سفارشی |
|---|---|
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
| وزن: | 4 کیلوگرم بر متر مربع |
P3.9 1000*500mm صفحه نمایش یخی LED دیوار ویدئویی مشبک LED پنجره فروشگاه تبلیغات مشبک پرده شیشه ای صفحه نمایش شفاف در فضای باز
| مقیاس خاکستری: | 16 بیتی |
|---|---|
| رنگ ابری: | RGB |
| زندگی: | 30000 ساعت |

