همه محصولات
کلید واژه ها [ transparent led wall display ] مطابقت 226 محصولات.
P6 صفحه نمایش فیلمی شفاف ال ای دی چسبنده، صفحه نمایش فیلمی فوق العاده باریک ال ای دی
| نام: | فیلم LED شفاف چسبنده |
|---|---|
| محل منبع: | گوانگدونگ |
| OEM یا ODM: | بله |
P4 پنجره شیشه ای داخلی صفحه نمایش فیلمی شفاف LED پانل های شفاف LED Strip Mesh Screen
| دمای عملیاتی: | -20 ℃ ~+65 |
|---|---|
| وزن تابلو: | 4 کیلوگرم |
| ویژگی: | نصب آسان |
صفحه نمایش شفاف کریستال HD بر روی ماژول شیشه ای صفحه نمایش تبلیغاتی شیشه ای LED سه بعدی
| نام: | فیلم نمایشگر LED شفاف فوق العاده باریک |
|---|---|
| OEM یا ODM: | بله |
| پیکسل: | صفحه |
P6 شفافیت بالا چسبنده در فضای داخلی انعطاف پذیر فیلم LED صفحه نمایش کامل رنگ شیشه پنجره شفاف LED فیلم صفحه نمایش
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
صفحه نمایش فیلم LED شفاف داخلی تمام رنگی P10 ضد آب IP67 انعطاف پذیر چسبنده بالا
| اندازه: | 240*960 میلی متر |
|---|---|
| درجه IP: | IP67 |
| طول عمر: | 100000 ساعت |
Indoor LED Transparent Film Screen Display Glass Advertising Transparent LED Screen Display
| اندازه کابینه: | سفارشی |
|---|---|
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
| وزن: | 4 کیلوگرم بر متر مربع |
P50 شفاف تمام رنگی LED Mesh Display ضد آب در فضای باز LED Display برای دیوار ساختمان
| سطح حفاظت: | IP67 |
|---|---|
| مادی: | کامپیوتر |
| ابعاد: | 1000*1000mm |
مرکز خرید P143 DC12V شبکه تبلیغاتی بیلبورد شیشه پنجره پرده ویدئو دیوار شفاف صفحه نمایش LED
| فناوری نمایش: | رهبری منجر به |
|---|---|
| وزن: | 1.40 کیلوگرم |
| قدرت: | 37W |
صفحه نمایش هولوگرافیک LED شفاف انعطاف پذیر با وضوح بالا صفحه نمایش LED انعطاف پذیر و آسان نصب
| روشنایی: | 3000 نیت |
|---|---|
| نام محصول: | صفحه نمایش هولوگرافیک |
| تمام شد: | چشمک، موتوری، تاشو سریع |
P3.9 داخلی 1000 * 500mm صرفه جویی در انرژی شفافیت بالا آسان نصب شفاف صفحه نمایش LED دیوار
| روشنایی تعادل سفید: | 4000-4500CD/M² |
|---|---|
| زاویه پرتو: | 160 درجه |
| استفاده: | سرپوشیده |

