Alle producten
zoekwoorden [ transparent led wall display ] overeenkomen 226 producten.
P6 Kleefmiddel Transparent LED Film Display, Super Slim LED Film Screen
| Naam: | Kleefstof transparante LED-film |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | GuangDong |
| OEM of ODM: | - Ja, dat klopt. |
P4 Venster Innenglas Transparent Led Film Display Transparent Panels Led Strip Mesh Display Screen
| Bedrijfstemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Paneelgewicht: | 4 kg |
| Functie: | Eenvoudige installatie |
HD-transparante kristalhelder scherm op glasmodule 3D-LED-scherm voor glasreclame
| Naam: | Super slanke transparante LED -displayfilm |
|---|---|
| OEM of ODM: | Ja |
| Pixelveld: | P6 |
P6 Zeer Transparante Zelfklevende Flexibele LED-Scherm voor Binnen, Full Color Transparant LED-Filmscherm voor Glasvensters
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| kabinetsgrootte: | aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
P10 Indoor Full Color Transparency LED Film Display Screen IP67 Waterdicht Kleefmiddel Flexibel Hoog
| Maat: | 240*960mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP67 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
Indoor LED Transparent Film Screen Display Glass Advertising Transparent LED Screen Display
| Kabinetsgrootte: | aangepast |
|---|---|
| Max Power: | 600 W/m2 |
| Gewicht: | 4Kg/m² |
P50 Transparent Full Color LED Mesh Display Waterdicht Outdoor LED Display Voor gebouwde muren
| Beschermingsniveau: | IP67 |
|---|---|
| Materiaal: | Pc |
| Schermdimensie: | 1000*1000 mm |
Winkelcentrum P143 DC12V Mesh Reclame Billboard Glazen Raam Gordijn Video Wall Transparant Led Scherm
| Display -technologie: | Geleid |
|---|---|
| Gewicht: | 1,40 kg |
| Stroom: | 37W |
High-definition Flexible Transparent LED Holographic Display Screen Flexibel en gemakkelijk te installeren LED Display Screen
| Helderheid: | 3000 neten |
|---|---|
| Productnaam: | Het holografische Scherm |
| Afgerond: | Oogjes, gemotoriseerd, snel opvouwbaar |
Binnen P3.9 1000*500mm Energiebesparend Hoog transparantie Gemakkelijk te installeren Doorzichtige LED-schermwand
| Witbalans helderheid: | 40004500CD/M ² |
|---|---|
| Straalhoek: | 160 graden |
| Gebruik: | Binnen- |

