Alle producten
zoekwoorden [ transparent led wall display ] overeenkomen 226 producten.
Transparant LED Scherm 5V Hoge Helderheid Display Helder Glas Raam LED Videowall Flexibel Paneel
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-JHP-P8 |
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C tot 65°C |
P25 Pixel Pitch Winddoorlaatbaar Hoogtransparante IP67 Waterdicht en stofdicht Drone Flying LED-scherm voor buitenreclame
| Weerbestendigheid: | Waterdicht en stofdicht |
|---|---|
| Pakket omvat: | 1 x dronescherm, montageaccessoires |
| Stralingshoek: | 160 graden |
Nieuw Product Willekeurig Buigen P6.25 Indoor Led Holografisch Onzichtbaar Transparant Led Scherm
| Kijkhoek: | 160 graden |
|---|---|
| Stijl: | Elektrisch |
| Garantie: | 1 jaar |
High Definition P2.6 4000-4500cd 500*1000mm Led Grid Screen Full Color Window Transparent Advertising Translucent Led Grid Screen Display
| Schermtype: | Roosterscherm |
|---|---|
| Materiaal van kabinet: | Aluminium |
| Werkspanning: | DC5V |
3000cd P2.5 Binnen Onzichtbaar Digitale Holografische Transparante LED Reclamescherm Glas Winkelcentrum
| Technologie: | holografische projectie |
|---|---|
| Levensduur: | 100.000 uur |
| Kastmateriaal: | Spuitgieten van aluminium |
Nieuwste Product P143 DMX512 RGB Waterdichte Puntlichten Kerstverlichting Flexibel Transparant Led Mesh Scherm Display
| Productnaam: | LED -maasscherm |
|---|---|
| Stroom: | 37W |
| LED -chip: | SMD3535 |
Zeer Transparante LED Transparante Film Display 5v voor Winkelruiten & Etalage Reclame
| Naam: | Super slanke transparante LED -displayfilm |
|---|---|
| OEM of ODM: | Ja |
| Pixelhoogte: | P6 |
P6 Gemakkelijk te installeren zacht LED-glasfilmscherm doorzichtig LED-scherm voor glasreclame
| Name: | Super Slim Transparent LED Display Film |
|---|---|
| OEM OR ODM: | Yes |
| Pixel Pitch: | P6 |
Transparent Advertising Led Video Wall Panel Crystal Rgb Glass Thin Mesh Glass Sticker Screen Luxury led transparent Grille screen
| Naam: | Glas Transparante LEIDENE Vertoning |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | aangepast |
| IP -beoordeling: | IP40 |
10 mm Ultra-dun RGB Full Color LED Transparent Film Screen met aangepaste kastgrootte voor reclame-display
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Weergavetype: | transparant led-scherm |
| Lichte kleur: | RGB |

