همه محصولات
کلید واژه ها [ transparent led wall display ] مطابقت 226 محصولات.
Transparent LED Display Screen Pantallas Grille Window LED Video Wall for Indoor Advertising Shop Window LED Transparent
| نام: | صفحه مشبک LED |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| رتبه IP: | IP40 |
صفحه نمایش هولوگرافیک LED P7.82، صفحه نمایش فیلم LED شفاف انعطاف پذیر با روشنایی بالا برای تبلیغات ویترین فروشگاه ها و مراکز خرید، نصب آسان، کنترل هوشمند، جلوه بصری HD
| تمام شد: | چشمک، موتوری، تاشو سریع |
|---|---|
| قطعنامه: | 1920x1080 پیکسل |
| سیستم کنترل: | شروع نوا |
P3.91 Ultra-Light LED Holographic Transparent Screen Flexible LED Film Display for Glass Window فروشگاه خرده فروشی مرکز خرید تبلیغات روشنایی بالا نشانه های دیجیتال
| ولتاژ کاری: | 5 ولت |
|---|---|
| اندازه: | 250mm*1000mm |
| پروژه: | جلو و عقب |
چسب داخلی شفاف انعطاف پذیر LED فیلم صفحه نمایش کریستالی صفحه نمایش LED فیلم شفاف برای شیشه
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
P4 بهترین اثر DC5V روشنایی بالا 3000cd صفحه نمایش LED شفاف برای نمای رسانه ای دیوار شیشه ای
| نام: | صفحه نمایش شفاف |
|---|---|
| ابعاد: | سفارشی |
| دمای کاری: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
صفحه نمایش LED شفاف سفارشی با کیفیت بالا P3.9 داخلی 1000*500 میلیمتر برای دیوار شیشهای و نصب صفحه نمایش LED شفاف
| سطح حفاظت: | IP45 |
|---|---|
| رنگ: | رنگ کامل |
| مقیاس خاکستری: | 16Bit |
P6 داخلی چسب شفاف انعطاف پذیر فیلم LED کریستال صفحه نمایش صفحه نمایش شفاف فیلم LED برای شیشه
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
صفحه نمایش فیلمی شفاف لچکدار LED Full Color P8 شفاف LED Display Film
| اندازه کابینه: | سفارشی |
|---|---|
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
| وزن: | 4 کیلوگرم بر متر مربع |
روشنایی بالا P8 شفاف صفحه نمایش ال ای دی فضای باز تبلیغات شیشه ای پنجره با فیلم شفاف ال ای دی
| اندازه کابینه: | سفارشی |
|---|---|
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
| وزن: | 4 کیلوگرم بر متر مربع |
صفحه نمایش LED شفاف P5 با روشنایی بالا 2900cd، توان 5 ولت برای نمای رسانه ای دیوار شیشه ای
| نام: | صفحه نمایش شفاف |
|---|---|
| ابعاد: | سفارشی |
| دمای کار: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |

