Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ transparent led wall display ] αντιστοιχία 226 προϊόντα.
Transparent LED Display Screen Pantallas Grille Window LED Video Wall for Indoor Advertising Shop Window LED Transparent
| Ονομα: | Οθόνη μάσκας LED |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | προσαρμοσμένος |
| Βαθμολογία IP: | IP40 |
P7.82 Οθόνη LED Ολογραφικής Προβολής Διαφανής Εύκαμπτη Οθόνη Φιλμ LED Υψηλής Φωτεινότητας για Διαφήμιση Βιτρίνας Καταστημάτων Εμπορικών Κέντρων Εύκολη Εγκατάσταση Έξυπνος Έλεγχος Οπτικό Αποτέλεσμα HD
| Πεπερασμένος: | Θήκες, Μηχανοκίνητα, Γρήγορη Αναδίπλωση |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 1920x1080 pixel |
| σύστημα ελέγχου: | Έναρξη Nova |
P3.91 Υπερίφρακτο LED Ολογραφική Διαφανής Εικόνα Ευέλικτη οθόνη ταινίας LED για γυάλινη βιτρίνα
| Τάση εργασίας: | 5V |
|---|---|
| Μέγεθος: | 250mm*1000mm |
| Σχέδιο: | Front&Rear |
Εσωτερική αυτοκόλλητη διαφανής εύκαμπτη οθόνη LED Film Crystal, διαφανής οθόνη LED Film για γυαλί
| Ονομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
Εσωτερική P6 αυτοκόλλητη διαφανής εύκαμπτη οθόνη LED Crystal Screen Display Panel Διαφανής οθόνη LED για γυαλί
| Ονομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
P4 Καλύτερο Εφέ Dc5V Υψηλής Φωτεινότητας 3000cd Διαφανής Οθόνη LED για Πρόσοψη Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης Γυάλινου Τοίχου
| Όνομα: | Διαφανής οθόνη |
|---|---|
| Διάσταση οθόνης: | Προσαρμοσμένο |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
Προσαρμοσμένη υψηλής ευκρίνειας P3.9 εσωτερική διαφανής οθόνη LED 1000 * 500mm για γυάλινο τοίχο και εγκατάσταση διαφανής οθόνη LED
| Επίπεδο προστασίας: | IP45 |
|---|---|
| Χρώμα: | Πλήρες χρώμα |
| Γκρίζα κλίμακα: | 16bit |
Ελαστική οθόνη διαφανούς ταινίας LED οθόνης πλήρους χρώματος P8 διαφανής οθόνη οθόνης LED
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
| Βάρος: | 4Kg/m² |
Υψηλής φωτεινότητας P8 Διαφανής οθόνη οθόνης LED Πληροφοριακή γυάλινη οθόνη εσωτερικού χώρου με διαφανή φιλμ LED
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
| Βάρος: | 4Kg/m² |
P5 Υψηλής Φωτεινότητας 2900cd Διαφανής Οθόνη LED Pitch 5V Τροφοδοσία για Γυάλινη Τοιχοποιία Media Facade
| Ονομα: | Διαφανής οθόνη |
|---|---|
| Διάσταση οθόνης: | Προσαρμοσμένος |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |

