Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ transparent led wall display ] dopasowanie 226 produkty.
Wyposażenie fabryczne DC12V RGB LED Mesh Video Wall Custom P125 Outdoor Shopping Mall Transparenty Ekrany LED
| Temperatura pracy: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
|---|---|
| Jasny kolor: | RGB |
| Model produktu: | XH-CXG2001S-P125 (RGB) |
500*500mm Ekran przejrzysty LED w pomieszczeniach P2.6 4000-4500cd Mall LED Glass Display Window Screen Full-Colour Grille Advertising Screen LED Full-Colour Smd
| Funkcja: | Łatwa instalacja |
|---|---|
| Specyfikacja: | Ściana wideo |
| Chip LED: | SMD3535 |
Drone Latający Ekran Led Elastyczny Przejrzysty Ekran Reklamowy Led Zewnętrzny
| Nazwa: | Wyświetlacz LED drona |
|---|---|
| rozmiar szafki: | dostosowane |
| Ocena IP: | IP67 |
Led Screen High Transparency Curtain Grille Glass Window LED Mesh Display
| Nazwa: | Ekran kratki LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | dostosowane |
| Ocena IP: | IP40 |
Ultracienka przezroczysta folia LED P6, przezroczysta energetycznie folia wyświetlaczy LED do reklamy komercyjnej
| Rozmiar: | 240*960mm |
|---|---|
| Stopień IP: | IP67 |
| Długość życia: | 100 000 godzin |
P20 Kryty ekran z przezroczystej folii LED, pełnokolorowy, przezroczysty, elastyczny panel wyświetlacza samoprzylepnego do wyświetlaczy okiennych w handlu detalicznym
| Rozmiar: | 240*1000 mm |
|---|---|
| Stopień IP: | IP65 |
| Długość życia: | 100 000 godzin |
Przejrzysty ekran LED Klej do zastosowań wewnętrznych
| Piksele: | 3,91 mm |
|---|---|
| Typ projekcji: | Projekcja przednia i tylna |
| Transmitancja: | 95% |
IP67 Ekran zewnętrzny z przejrzystą siatką LED Modularny do ścian, konstrukcji stalowych i wyświetlaczy reklamowych
| Waga szafki: | 2,9 kg/㎡ |
|---|---|
| Kolor chipa tuby: | Pełny kolor |
| Kolor: | RGB |
Elastyczny przezroczysty ekran LED Mesh 125mm DC12V IP67 modułowy do szklanych ścian kurtynowych i reklamowych
| Rozstaw pikseli: | 125mm |
|---|---|
| Życie: | 30 000 godzin |
| Funkcja wyświetlacza: | Wideo |
Holograficzny przezroczysty ekran P3.91 Elastyczny wyświetlacz LED IP45 12V Klej do reklamy okien szklanych
| Marka: | Cuda fasoli |
|---|---|
| Nazwa produktu: | XH-P3.91 |
| Ocena IP: | IP45 |

