All Products
Keywords [ transparent led wall display ] match 236 Products.
Factory Supply DC12V RGB LED Mesh Video Wall Custom P125 Outdoor Shopping Mall Transparents LED Screens
| Working Temperature: | -20℃~60℃ |
|---|---|
| Light Color: | RGB |
| Product Model: | XH-CXG2001S-P125(RGB) |
500*500mm Indoor LED Transparent Screen P2.6 4000-4500cd Mall LED Glass Display Window Screen Full-Color Grille Advertising Screen LED Full-Color Smd
| Feature: | Easy Installation |
|---|---|
| Specification: | Video Wall |
| Led Chip: | SMD3535 |
Drone Flying Led Display Screen Flexible Transparent Led Outdoor Advertising Display
| Name: | Drone LED Display |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Ip Rating: | IP67 |
Led Screen High Transparency Curtain Grille Glass Window LED Mesh Display
| Name: | LED Grille Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Ip Rating: | IP40 |
Ultra-thin P6 LED Transparent Film Screen energy transparent LED display film for commercial advertising
| Size: | 240*960mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP67 |
| Life Span: | 100000 Hours |
P20 Indoor LED Transparent Film Screen Full Color Transparency Flexible Adhesive Display Panel for Retail Window Displays
| Size: | 240*1000mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP65 |
| Life Span: | 100000 Hours |
Transparent LED Screen Adhesive Indoor Application LED Display TV for Advertising
| Pixels: | 3.91mm |
|---|---|
| Projection Type: | Front And Rear Projection |
| Transmittance: | 95% |
IP67 Outdoor Transparent LED Mesh Screen Modular for Solid Wall, Steel Structure and Publicity Displays
| Cabinet Weight: | 2.9kg/㎡ |
|---|---|
| Tube Chip Color: | Full Color |
| Color: | Rgb |
Flexible Transparent LED Mesh Screen125mm Dc12v IP67 Modular For Glass Curtain Solid Wall Advertising Use
| Pixel Pitch: | 125mm |
|---|---|
| Lifetime: | 30,000 Hours |
| Display Function: | Video |
Holographic Transparent Screen P3.91 Flexible LED Film Display IP45 12V Adhesive for Glass Window Advertising
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-P3.91 |
| IP Rating: | IP45 |

