All Products
Keywords [ transparent led video wall ] match 157 Products.
LED Transparent Film Screen for Retail Store and Shopping Mall with Video Animation Text and Image Display Function
| Cabinet Size: | Customized |
|---|---|
| Max Power: | 600W/m² |
| Weight: | 4Kg/m² |
High Brightness Window Glass LED Screen Outdoor Transparent Flexible LED Curtain Screen
| Name: | Window Glass LED Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Ip Rating: | IP67 |
Full HD Transparent Hologram Screen Ultra Thin Lightweight Soft Screen Indoor Advertising Stage Show Commercial Use
| Features: | High-quality Holographic Image |
|---|---|
| Transmittance: | Up To 90% |
| Brightness: | 4500 Nits |
P7.82 HD Smart Control LED Holographic Screen Utra-Thin 5000CD for Commercial Showrooms Building Glass Elevators Game Halls Advertising
| Size: | Customized |
|---|---|
| Video Content: | Black Background |
| Resolution: | 1920 X 1080 Pixels |
P3.91 Ultra-Light LED Holographic Transparent Screen Flexible LED Film Display for Glass Window Retail Store Mall Advertising High Brightness Digital Signage
| Working Voltage: | 5V |
|---|---|
| Size: | 250mm*1000mm |
| Project: | Front&Rear |
P2.5 High Transparency Window Advertising Holographic LED Screen Animation App/WiFi Control Intelligent Transparent Film
| Film Color: | Transparent |
|---|---|
| Self Adhesive: | Yes |
| Refreshrate: | 60Hz |
P15 Ultra-Thin Textile LED Soft Screen Outdoor Hoisting Magic Carpet Display Drone Flying Transparent Screen Digital Poster
| Screen Size: | 2*4m |
|---|---|
| Brightness: | 4500cd |
| Storage Temperature: | -20℃~60℃ |
Outdoor LED Mesh Screen Waterproof IP67 High Brightness P125 For Facade Advertisement Display
| Name: | Outdoor LED Mesh Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Ip Rating: | IP67 |
P2.5 Holographic Invisible Screen Slim and Lightweight 3D Flying LED Display Holographic Transparent Screen
| Size: | Customized |
|---|---|
| Productname: | Holographic Screen |
| Technology: | Virtual Imaging Technology |
Transparent Holographic 3D LED Film Advertising LED Display Glass Adhesive Super Slim Led Screen for Glass Window
| Pixels: | 3.91mm |
|---|---|
| Projection Type: | Front And Rear Projection |
| Transmittance: | 95% |

