All Products
Keywords [ transparent led video wall ] match 157 Products.
P7.82 Holographic LED Transparent Film Screen on Glass RGB Flexible Transparent Adhesive LED Poster Digital Agency Supplier
| Format: | 4:3 |
|---|---|
| Filmtransmittance: | Up To 95% |
| Brightness: | 4500cd |
Foldable RGB Full Color DMX SPI LED Pixel Mesh Screen For Facade Building Lighting
| Name: | Pixel Mesh Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Ip Rating: | IP67 |
P2.5 High Transparency Window Advertising Holographic LED Screen Animation App/WiFi Control Intelligent Transparent Film
| Unit Pitch: | 2.5X2.5mm |
|---|---|
| Maintenance: | Easy To Clean |
| Display Type: | LED |
Transparent Holographic 3D P3.91 Digital and Signage Flexible Customized Size Shopping Mall Glass Advertising Display
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
2500cd Brightness 70% Transparency 1000*1000mm Indoor Grille Screen Rental P3.9 Pantalla Led Grille Screen
| Protection Level: | IP45 |
|---|---|
| Color: | Full Color |
| Gray Scale: | 16bit |
SMD1010 6.25mm 16bit ,The light-emitting chip uses a micron-level light source and adopts a four-in-one packaging method. There are no other electronic
| Size Available: | White&Grey&Black |
|---|---|
| Brightness: | 5000 Nits |
| Size: | 1500mm*250mm |
P6.25 The highest transmittance can reach 95% ,without affecting the daily lighting, just stick the membrane screen lightly, and thenconnect the signal and power supply.
| Size Available: | White&Grey&Black |
|---|---|
| Brightness: | 5000 Nits |
| Size: | 250mm*1000mm |

