Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ transparent led video wall ] dopasowanie 157 produkty.
P7.82 Holograficzny ekran LED z przezroczystą folią na szkle RGB Elastyczny Przezroczysty Samoprzylepny Plakat LED Dostawca Agencji Cyfrowej
| Format: | 4:3 |
|---|---|
| Transmisja filmu: | Do 95% |
| Jasność: | 4500 cd |
Składany, pełnokolorowy ekran LED DMX SPI RGB do oświetlenia fasad budynków
| Nazwa: | Ekran siatki pikselowej |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Ocena IP: | IP67 |
P2.5 Ekran LED Holograficzny do Reklam na Okna o Wysokiej Przezroczystości z Animacją, Sterowanie przez Aplikację/WiFi, Inteligentna Folia Transparentna
| Skok jednostki: | 2,5 x 2,5 mm |
|---|---|
| Konserwacja: | Łatwe do czyszczenia |
| Typ wyświetlacza: | Prowadzony |
Przezroczysty Holograficzny 3D P3.91 Cyfrowy i Oznakowanie Elastyczny Dostosowany Rozmiar Centrum Handlowe Szklany Wyświetlacz Reklamowy
| Szczegóły pakowania: | skrzynka katoonowa lub drewniana zgodnie z obliczeniami różnych rozmiarów. |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5 dni |
| Zasady płatności: | D/P, T/T, Western Union |
Jasność 2500 cd 70% Przezroczystości 1000*1000mm Wewnętrzny Ekran Kratowy Wynajem P3.9 Ekran Led Kratowy
| Poziom ochrony: | IP45 |
|---|---|
| Kolor: | Pełny kolor |
| Skala szarości: | 16-bitowy |
SMD1010 6,25mm 16bit, Chip emitujący światło wykorzystuje źródło światła na poziomie mikronów i przyjmuje metodę pakowania cztery w jednym. Brak innych elementów elektronicznych.
| Dostępny rozmiar: | Biały i szary i czarny |
|---|---|
| jasność: | 5000 nitów |
| Rozmiar: | 1500 mm * 250 mm |
P6.25 Najwyższa przepuszczalność może sięgać 95%, nie wpływając na codzienne oświetlenie, wystarczy delikatnie przykleić ekran membranowy, a następnie podłączyć sygnał i zasilanie.
| Dostępny rozmiar: | Biały i szary i czarny |
|---|---|
| jasność: | 5000 nitów |
| Rozmiar: | 250 mm * 1000 mm |

