Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ transparent led video wall ] dopasowanie 165 produkty.
Wysokiej jasności przezroczysty ekran P6 pełnokolorowy ekran LED ze ścianą ze szkła
| Nazwa: | Przezroczysty ekran wyświetlacza |
|---|---|
| jasność: | 3000 nitów |
| Koralik lampy: | 2121 |
Przezroczysty ekran foliowy LED 220V P6 Ultra cienki, wysoka jasność, łatwy w instalacji reklama
| Nazwa: | Super Slim Transparent LED Film |
|---|---|
| OEM lub ODM: | Tak |
| Piksel: | P6 |
Wyświetlacz LED drona o jasności 7500 cd/m² IP65 Wodoodporny 100 000 godzin żywotności dla festiwali i stadionów
| Wymiar ekranu: | Dostosowane, wykonane na zamówienie, 5 m x 3 m, |
|---|---|
| Kolor chipów rurkowych: | Pełny kolor |
| Stosowanie: | Outdoor, wewnętrzny, pół-outdoor |
Ekran LED drona, zewnętrzny wyświetlacz LED, wodoodporny ekran LED, wyświetlacz pokazu świetlnego 3D
| Wymiar ekranu: | Dostosowane, wykonane na zamówienie, 5 m x 3 m, |
|---|---|
| Kolor chipa tuby: | Pełny kolor |
| Stosowanie: | Outdoor, wewnętrzny, pół-outdoor |
P125 Wysokiej Jakości Zewnętrzny Ekran LED Mesh 30mm IP67 Wodoodporny Klasa Komercyjna Do Fasady Budynku
| LED LED Lifetime: | 30000H |
|---|---|
| Waga: | 1,92 kg/㎡ |
| Specyfikacja: | Ściana wideo |
SMD1314 Wnętrze P6 LED Display Film, Adhesive LED Transparent Film Screen
| Nazwa: | Przezroczysty ekran filmowy z LED LED |
|---|---|
| OEM lub ODM: | Tak |
| Specyfikacja: | Ściana wideo |
500*500mm Ekran przejrzysty LED w pomieszczeniach P2.6 4000-4500cd Mall LED Glass Display Window Screen Full-Colour Grille Advertising Screen LED Full-Colour Smd
| Funkcja: | Łatwa instalacja |
|---|---|
| Specyfikacja: | Ściana wideo |
| Chip LED: | SMD3535 |
P6 LED Przezroczysty Ekran Wysoka Jasność Szklany Wyświetlacz Energooszczędny LED Przezroczysty Ekran do Reklamy w Witrynach Sklepów Fasady Budynków Wyświetlacz Medialny do Użytku Wewnętrznego i Zewnętrznego
| Nazwa: | Kleja przezroczyste folia LED |
|---|---|
| Typ ekranu: | Przezroczysty |
| Styl piksela: | P6 |
P20 DC12V Wysokoprzezroczyste latające LED sieci LED ekran wyświetlania dla pokazu drona
| Marka: | Cuda fasoli |
|---|---|
| Nazwa produktu: | XH-P20 |
| Ocena IP: | IP67 |
P40 Przejrzysty latający wyświetlacz LED z ekranem filmowym drona
| Marka: | Cuda fasoli |
|---|---|
| Nazwa produktu: | XH-MTLEDS12-P40 |
| Ocena IP: | IP67 |

