Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent led video wall ] Eşleşme 157 Ürünler.
LED drone ekranı, dış LED ekranı, su geçirmez LED ekranı, 3D ışık gösterisi ekranı
| Ekran boyutu: | Özelleştirilmiş, Özel Yapılmış, 5m x 3m, |
|---|---|
| Tüp çip rengi: | Tam renkli |
| Kullanım: | Dış mekan, kapalı, yarı dışa dönük |
P125 Yüksek Kaliteli Dış LED Mesh Ekranı 30mm IP67 Su geçirmez Ticari Sınıf Bina Cephesi İçin
| LED Ömür Boyu: | 30000 saat |
|---|---|
| Ağırlık: | 1,92 kg/㎡ |
| Şartname: | Video Duvarı |
SMD1314 Kapalı P6 LED Ekran Filmi, Yapışkan LED Şeffaf Film Ekranı
| İsim: | Yapışkan LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| OEM veya ODM: | Evet |
| Spesifikasyon: | Video duvarı |
500*500mm İç Mekan LED Şeffaf Ekran P2.6 4000-4500cd Alışveriş Merkezi LED Cam Ekran Pencere Ekranı Tam Renkli Izgara Reklam Ekranı LED Tam Renkli Smd
| Özellik: | Kolay kurulum |
|---|---|
| Şartname: | Video duvarı |
| LED çip: | SMD3535 |
P6 LED Şeffaf Ekran Yüksek Parlaklık Cam Ekran Enerji tasarrufu LED Ekran Arasından Görün Alışveriş Merkezi Pencere Reklam Bina Cephesi Medya Ekranı İçeride Dışarıda Kullanım
| İsim: | Yapışkan şeffaf LED ekran filmi |
|---|---|
| Ekran tipi: | L/C,T/T |
| Piksel tarzı: | P6 |
P20 DC12V Yüksek Şeffaflıklı Uçan LED Ağ LED Ekranı Drone Gösterisi için
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | XH-P20 |
| IP Derecelendirmesi: | IP67 |
Drone Film Ekranı ile P40 Şeffaf Uçan LED Ekranı Şarj edilebilir Uçan Dijital Projeksiyon Yüksek Etkili Olay Gösterisi
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | XH-MTLEDS12-P40 |
| IP Derecelendirmesi: | IP67 |
P20 DC5V Tam Renkli Ultra İnce LED Şeffaf Film Ekranı İç Mekan İçin
| Boyut: | 240*960mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP65 |
| Ömür: | 100000 saat |
Led Nokta Işık Ekranı P100 Su Geçirmez DMX SPI LED Mesh Ekran
| Gri ölçek: | 16bit |
|---|---|
| Piksel yoğunluğu: | Özelleştirilmiş |
| Ekran Boyutu: | Özelleştirilebilir |
Yüksek Kalite Şeffaf Holografik LED Ekran Yumuşak Esnek Ultra Işıklı LED Ekran Perakende Mağazası Cam Duvar Sergisi Düğün Sahnesi
| Projector Tipi: | Gals Ekran reklamcılığı |
|---|---|
| Projeksiyon: | Doğrudan projeksiyon |
| Paket: | Rulo |

