Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent led video wall ] Eşleşme 157 Ürünler.
IP67 Su Geçirmez 12V Şeffaf Tam Renkli LED Mesh Ekran Video Izgara Ekran Dış Mekan Kullanımı için Bina Nokta Işıkları
| İsim: | LED örgü duvarı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| IP derecesi: | IP67 |
Kapalı Led Şeffaf Film Ekranı Reklam Tam Renkli Ekran Pencere Şeffaf Film Ekranı
| Çalışma Sıcaklığı: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Panel ağırlığı: | 4 kg |
| Özellik: | Kolay kurulum |
P3.9 RGB Reklam Cam Pencere 1000*1000mm Dış Mekan Su Geçirmez Şeffaf Izgara Ekran LED Izgara Ekranı
| Malzeme: | Pc |
|---|---|
| Koruma seviyesi: | IP67 |
| Çalışma voltajı: | DC5V |
Yüksek çözünürlüklü P2.6 4000-4500cd 500*1000mm LED Şebeke Ekranı Tam Renkli Pencere Şeffaf Reklamcılık Şeffaf LED Şebeke Ekranı
| Ekran türü: | Izgara ekranı |
|---|---|
| Kabin malzemesi: | Alüminyum |
| Çalışma voltajı: | DC5V |
Led Şeffaf Film Ekranı P5 Esnek Şeffaflık Kristal Esnek Pencere Alışveriş Merkezi için Kendi Yapıştırıcı Cam
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Panel ağırlığı: | 4kg |
| Özellik: | Kolay kurulum |
P20 Dışarıdaki DC12V LED Şeffaf Film Ekranı Drone Uçan Etkinlik Reklamı için
| Biraz: | 16 bit |
|---|---|
| Modül cihazı: | WE2121RGB-IC |
| Ekran türü: | Şeffaf LED ekran |
Holografik Şeffaf Ekran P3.91 Esnek LED Film Ekranı IP45 Cam Pencere Reklamı için 12V Yapıştırıcı
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | XH-P3.91 |
| IP Derecelendirmesi: | IP45 |
P20 İç mekan LED Şeffaf Film Ekranı Tam Renk Şeffaflığı Perakende Pencere Ekranları için Esnek Yapıştırıcı Ekran Paneli
| Boyut: | 240*1000mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP65 |
| Ömür: | 100000 saat |
P8 DC5V Tam Renkli Ultra İnce Hafif LED Film Ekran Yüksek Parlaklık İç Mekan Kullanımı İçin
| Boyut: | 240*960mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Ömür: | 100000 saat |
P7.82 LED Holografik Ekran Şeffaf Esnek Yüksek Parlaklıklı LED Film Ekranı Cam Pencere Alışveriş Merkezi Mağaza Önü Reklam Ekranı Kolay Kurulum Akıllı Kontrol HD Görsel Efekt
| Bitti: | Kuşgözü, Motorlu, Hızlı Katlama |
|---|---|
| Çözünürlük: | 1920x1080 piksel |
| Kontrol sistemi: | Nova başlangıcı |

