Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent led video wall ] Eşleşme 157 Ürünler.
P3.91Yumşak Şeffaf Holografik 3D LED Film Led Ekran Pencere Cam Alışveriş Merkezi İçerideki 3D Video Duvar Reklamı
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |
Kapalı Şeffaf LED Ekran SMD2020 LED Cam Pencere LED Ekran Reklamcılık için Alışveriş Merkezi
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| IP derecesi: | IP40 |
| Ağırlık: | 3kg/pcs |
Ticari pencere işareti için yüksek çözünürlüklü P4 şeffaf LED cam ekranı
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Dış P3.9 Şeffaf LED Ekranı IP67 Su geçirmez 4000-4500cd Parlaklık ve Sahne Cam Pencere Ekranı için 30000h Yaşam Süresi
| Başvuru: | Dış mekan |
|---|---|
| Tedarikçi Türü: | ODM, OEM |
| Kurulum türü: | Kaldırma/dikey kurulum |
P10 DC5V İç Mekan Şeffaf Video Duvarı LED Paneli RGB Tam Renkli Cam Ekran
| Product Name: | Glass Screen Display |
|---|---|
| Screen Dimension: | 10mm |
| Color: | RGB |
İç mekan P3.9 1000*500mm Enerji tasarrufu Yüksek Şeffaflık Kolay Kurulabilir Şeffaf LED Ekran Duvar
| Beyaz Denge Parlaklığı: | 4000-4500CD/M² |
|---|---|
| Işın açısı: | 160 derece |
| Kullanım: | Kapalı |
Kapalı P3.9 1000*500mm Enerji Tasarruflu 4000-4500cd Yüksek Şeffaflık Kolay Kurulum Şeffaf LED Ekran Duvarı
| Ağırlık: | 3kg/pcs |
|---|---|
| Renk Sıcaklığı: | RGB |
| Piksel: | 3,9 mm |
P6 Şeffaf LED Cam Ekran Filmi Yüksek Seri Perakende ve Ofisler için Esnek Ekran
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
Ofis ve Perakende için Şeffaf LED Ekran P6 – Esnek Şeffaf Film Ekran Çözümü
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Premium P6 Ticari Şeffaf LED Ekran – Perakende için Şeffaf LED Ekran
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |

