Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ transparent led video wall ] dopasowanie 157 produkty.
P3.91 Elastyczny przezroczysty holograficzny ekran LED 3D do okien szklanych, centrów handlowych, wewnętrznych ścian wideo 3D, reklamy
| Szczegóły pakowania: | skrzynka katoonowa lub drewniana zgodnie z obliczeniami różnych rozmiarów. |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5 dni |
| Zasady płatności: | D/P, T/T, Western Union |
Ekran wnętrza z przejrzystym wyświetlaczem LED SMD2020 Ekran wnętrza z przejrzystym wyświetlaczem LED
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
|---|---|
| Ocena IP: | IP40 |
| Waga: | 3 kg/kł. |
Wyświetlacz LED P4 przezroczysty o wysokiej rozdzielczości do reklam na witrynach sklepowych
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Ekran P3.9 Transparent LED z IP67 Wodoszczelny 4000-4500cd Jasność i 30000h Żywotność ekranu okna ze szkła
| Aplikacja: | Plenerowy |
|---|---|
| Typ dostawcy: | ODM, OEM |
| Typ instalacji: | Podnoszenie/instalacja pionowa |
P10 DC5V Wnętrze Przejrzysty Panel LED Video Wall RGB Full Color Glass Screen Display
| Product Name: | Glass Screen Display |
|---|---|
| Screen Dimension: | 10mm |
| Color: | RGB |
Wnętrze P3.9 1000*500mm Oszczędność energii Wysoka przejrzystość Łatwe zainstalowanie Przejrzysty ekran LED ściana
| Biała równowaga jasność: | 4000-4500CD/m² |
|---|---|
| Kąt wiązki: | 160 stopni |
| Stosowanie: | Wnętrz |
Wnętrze P3.9 1000*500mm Oszczędność energii 4000-4500cd Wysoka przejrzystość Łatwe zainstalowanie Przejrzysty ekran LED
| Waga: | 3 kg/kł. |
|---|---|
| Temperatura barwowa: | RGB |
| Piksele: | 3,9 mm |
P6 Przejrzysty film LED ze szkła ekranu elastyczny do sprzedaży detalicznej i biura
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
Przezroczysty ekran LED P6 do biur i handlu detalicznego – elastyczne rozwiązanie w postaci przezroczystego wyświetlacza foliowego
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Premium P6 Komercyjny przezroczysty ekran LED
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |

