Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ transparent led video wall ] dopasowanie 157 produkty.
Transparent Advertising Led Video Wall Panel Crystal Rgb Glass Thin Mesh Glass Sticker Screen Luxury led transparent Grille screen
| Nazwa: | Szklany przezroczysty wyświetlacz LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | dostosowane |
| Ocena IP: | IP40 |
Wysokoprzezroczyste Holograficzne Ekran LED Ekran szkło Okno Video Ściana Do użytku wewnątrz budynku
| Piksele: | 3,91 mm |
|---|---|
| Typ projekcji: | Projekcja przednia i tylna |
| Przepuszczalność: | 95% |
Wyposażenie fabryczne DC12V RGB LED Mesh Video Wall Custom P125 Outdoor Shopping Mall Transparenty Ekrany LED
| Temperatura pracy: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
|---|---|
| Jasny kolor: | RGB |
| Model produktu: | XH-CXG2001S-P125 (RGB) |
IP67 wodoodporny RGB Pixel LED Mesh Screen Outdoor P83 LED Mesh dla Pixel Screen Point Light & Video Wall
| Tworzywo: | PC |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Ekran siatki LED |
| Nazwa: | XH-CXG2001S-P83(RGB) |
Przezroczysty panel wideo LED P3.9 do cyfrowego oznakowania o wysokiej rozdzielczości
| Aplikacja: | Plenerowy |
|---|---|
| Typ dostawcy: | ODM, OEM |
| Typ instalacji: | Podnoszenie/instalacja pionowa |
P2.5 Przezroczysty wyświetlacz LED, ściana wideo, hologram, ekran holograficzny, hologram 3D, elastyczny panel o dużych rozmiarach
| Przezroczystość: | 95% |
|---|---|
| projekt: | Przód i tył |
| Interfejs: | 3m/5m/7m |
P3.91 Wysokiej przejrzystości ekran LED holograficzny o wysokości pikseli dla ściany wideo reklamowej w pomieszczeniach
| Gęstość pikseli: | 65536 punktów/㎡ |
|---|---|
| CHIP LED: | SMD2222 |
| Gęstość wyświetlacza: | 3mm |
P5 Wewnętrzny kolorowy wyświetlacz przezroczysty Ekran z przezroczystej folii LED Elastyczna samoprzylepna ściana wideo
| Rozmiar: | 240*1000 mm |
|---|---|
| Stopień IP: | IP67 |
| Długość życia: | 100 000 godzin |
Ultracienka przezroczysta folia LED P6, przezroczysta energetycznie folia wyświetlaczy LED do reklamy komercyjnej
| Rozmiar: | 240*960mm |
|---|---|
| Stopień IP: | IP67 |
| Długość życia: | 100 000 godzin |
P8 Kryty, elastyczny, przezroczysty ekran z folii LED Materiał żywiczny PC do nowoczesnego centrum handlowego z roczną gwarancją
| Rozmiar: | 240*1000 mm |
|---|---|
| Stopień IP: | IP67 |
| Długość życia: | 100 000 godzin |

