Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent led video wall ] Eşleşme 157 Ürünler.
Transparent Advertising Led Video Wall Panel Crystal Rgb Glass Thin Mesh Glass Sticker Screen Luxury led transparent Grille screen
| İsim: | Cam Şeffaf Led Ekran |
|---|---|
| Kabine boyutu: | özelleştirilmiş |
| IP derecesi: | IP40 |
Yüksek Şeffaf Holografik LED Ekran Cam Pencere Video Duvar İç Mekan Kullanımı
| Piksel: | 3.91mm |
|---|---|
| Projeksiyon Tipi: | Önden ve Arkadan Projeksiyon |
| geçirgenlik: | %95 |
Fabrika Tedarikleri DC12V RGB LED Mesh Video Duvar Özel P125 Açık Açık Alışveriş Merkezi Şeffaf LED Ekranlar
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
|---|---|
| Açık renkli: | RGB |
| Ürün modeli: | XH-CXG2001S-P125 (RGB) |
IP67 Su Geçirmez RGB Piksel LED Mesh Ekran Dış Mekan P83 LED Mesh, Piksel Ekran Nokta Işığı ve Video Duvarı için
| Malzeme: | Pc |
|---|---|
| Ürün adı: | LED örgü ekran |
| İsim: | XH-CXG2001S-P83 (RGB) |
Yüksek Netlikte Dijital Tabela İçin Dış Mekan P3.9 Şeffaf LED Ekran Video Duvar Paneli
| Başvuru: | Dış mekan |
|---|---|
| Tedarikçi Türü: | ODM, OEM |
| Kurulum türü: | Kaldırma/dikey kurulum |
P2.5 Şeffaf LED Ekran Video Duvar Hologram Holografik Ekran 3D Hologram Esnek Büyük Boyutlu Panel
| Şeffaflık: | %95 |
|---|---|
| proje: | Ön arka |
| Arayüz: | 3m/5m/7m |
P3.91 Pixel Pitch Yüksek Şeffaflık İç Reklam Video Duvarı için Holografik LED Ekran
| Piksel Yoğunluğu: | 65536nokta/㎡ |
|---|---|
| LED ÇİP: | SMD2222 |
| Görüntüleme Kalınlığı: | 3 mm |
P5 Kapalı Tam Renkli Şeffaflık Ekran LED Şeffaf Film Ekranı Esnek Yapışkanlı Video Duvar
| Boyut: | 240*1000mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Ömür: | 100000 saat |
Ticari reklam için ultra ince P6 LED Şeffaf Film Ekran enerji şeffaf LED ekran filmi
| Boyut: | 240*960mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Ömür: | 100000 saat |
1 Yıl Garantili Modern Alışveriş Merkezi İçin P8 Kapalı Esnek Şeffaf LED Film Ekranı PC Reçine Malzemesi
| Boyut: | 240*1000mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Ömür: | 100000 saat |

