Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ transparent led video wall ] αντιστοιχία 157 προϊόντα.
Transparent Advertising Led Video Wall Panel Crystal Rgb Glass Thin Mesh Glass Sticker Screen Luxury led transparent Grille screen
| Ονομα: | Επίδειξη των διαφανών οδηγήσεων γυαλιού |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | προσαρμοσμένος |
| Βαθμολογία IP: | IP40 |
Υψηλής διαφάνειας ολογραφική οθόνη LED οθόνης γυαλί παράθυρο βίντεο τοίχος εσωτερική χρήση
| Pixels: | 3,91 χλστ |
|---|---|
| Τύπος προβολής: | Μπροστινό και πίσω μέρος προβολή |
| Διαπερατότητα: | 95% |
Εταιρική προμήθεια DC12V RGB LED Mesh Video Wall Custom P125 Εξωτερικό εμπορικό κέντρο Διαφανείς οθόνες LED
| Θερμοκρασία εργασίας: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
|---|---|
| Ανοικτό χρώμα: | RGB |
| Μοντέλο προϊόντος: | XH-CXG2001S-P125 (RGB) |
IP67 Αδιάβροχο RGB Pixel LED Mesh Screen Εξωτερικό P83 LED Mesh για το Pixel Screen Point Light & Video Wall
| Υλικό: | Καλαθοσφαίνω |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Οθόνη LED Mesh |
| Ονομα: | XH-CXG2001S-P83 ((RGB) |
Εξωτερική διαφανής οθόνη LED P3.9 για ψηφιακή σήμανση υψηλής ευκρίνειας
| Εφαρμογή: | Υπαίθριος |
|---|---|
| Τύπος προμηθευτή: | ODM, OEM |
| Τύπος εγκατάστασης: | Ανύψωση/κατακόρυφη εγκατάσταση |
P2.5 Διαφανής οθόνη με LED οθόνη οθόνης οθόνης ολόγραμμα ολόγραφική οθόνη 3D ολόγραμμα ευέλικτος μεγάλος πίνακας
| Διαφάνεια: | 95% |
|---|---|
| σχέδιο: | Front&Rear |
| Διασύνδεση: | 3m/5m/7m |
P3.91 Pixel Pitch High Transparency Holographic LED Screen για τοίχο βίντεο εσωτερικής διαφήμισης
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 65536 τελείες/㎡ |
|---|---|
| LED CHIP: | SMD2222 |
| Δείξτε πάχος: | 3 χιλιοστά |
P5 Εσωτερική Οθόνη Πλήρους Έγχρωμης Διαφάνειας LED Διαφανής Οθόνη Φιλμ Ευέλικτη Αυτοκόλλητη Βιντεοτοίχος
| Μέγεθος: | 240*1000mm |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP67 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
Εξαιρετικά λεπτή οθόνη P6 LED Διαφανής ταινία Ενεργειακά διαφανής ταινία οθόνης LED για εμπορική διαφήμιση
| Μέγεθος: | 240*960 χλστ |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP67 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
P8 Εσωτερική, Ευέλικτη Διαφανής Οθόνη Φιλμ LED Υλικό PC Ρητίνης για Μοντέρνο Εμπορικό Κέντρο με 1 έτος εγγύηση
| Μέγεθος: | 240*1000mm |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP67 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |

