Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ transparent led video wall ] αντιστοιχία 157 προϊόντα.
Εμπορικό κέντρο P143 DC12V Mesh Διαφημιστική πινακίδα Γυάλινο παράθυρο κουρτίνα Video Wall Διαφανής οθόνη LED
| Τεχνολογία προβολής: | Οδοντοστοιχία |
|---|---|
| Βάρος: | 1,40 κιλά |
| Εξουσία: | 37W |
Ευέλικτη διαφανής οθόνη LED 125mm Dc12v IP67 Μοδική για γυάλινη κουρτίνα
| Pixel Pitch: | 125 mm |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 30.000 Ώρες |
| Λειτουργία εμφάνισης: | Βίντεο |
P6 Εμπνευστική διαφανής οθόνη ταινίας LED, Super Slim οθόνη ταινίας LED
| Ονομασία: | Ελλειμματικό διαφανές φώτο LED |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ |
| OEM ή ODM: | Ναι |
Εικονική οθόνη LED RGB DMX Εξωτερική οθόνη LED Pixels Εικονική οθόνη P31 Εικονική οθόνη διαφήμισης
| Διάσταση οθόνης: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Μέγεθος οθόνης: | Προσαρμόσιμος |
Διαφανής οθόνη LED προσκόλληση εσωτερικής εφαρμογής LED οθόνη τηλεόρασης για διαφήμιση
| Pixels: | 3,91 χιλιοστά |
|---|---|
| Τύπος προβολής: | Μπροστινό και πίσω μέρος προβολή |
| Μετάδοση: | 95% |
Εύκολη Εγκατάσταση P3.91 Ολογραφική Αόρατη Διαφανής Οθόνη LED 3000cd Εξωτερική Οθόνη Διαφήμισης LED
| Διάρκεια ζωής: | 100.000 ώρες |
|---|---|
| Pixels: | 3,91 χλστ |
| Βάρος μονάδας: | 3,5 kg/㎡ |
Εύκολη Εγκατάσταση P3.91 Ολογραφική Αόρατη Διαφανής Οθόνη LED 3000cd Εξωτερική Οθόνη Διαφήμισης LED
| Εγγύηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Βάρος μονάδας: | 3,5 kg/㎡ |
| Pixels: | 3,91 χλστ |
P3.9 Εσωτερική Διαφανής Οθόνη Led Grille 500x500mm Διαφανές Led 2000cd για Εμπορικά Κέντρα
| Επίπεδο προστασίας: | IP45 |
|---|---|
| Χρώμα: | Πλήρες χρώμα |
| Γκρίζα κλίμακα: | 16bit |
P15 LED Flying Magic Carpet Screen Portable Drone Soft Screen Flying Screen Led Video Curtain Flag Curtain
| Τάση τροφοδοσίας: | DC 12V, Ripple < 100m |
|---|---|
| Βάρος ντουλαπιού: | 4kg/㎡ |
| Αντοχή στις καιρικές συνθήκες: | Αδιάβροχο και Αδιάβροχο |
Εσωτερική ολογραφική διαφανής 3D οθόνη LED τοίχος βίντεο για διαφήμιση εμπορικού κέντρου
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | catoon ή ξύλινη θήκη σύμφωνα με τον διαφορετικό υπολογισμό μεγέθους. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P,T/T,Western Union |

