Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ transparent led video wall ] αντιστοιχία 157 προϊόντα.
IP67 Αδιάβροχη 12V Διαφανής Έγχρωμη Οθόνη LED Mesh Video Grid Φωτιστικά Σημείων Κτιρίων για Εξωτερική Χρήση
| Ονομα: | Διχτυωτός Τοίχος LED |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
| Βαθμολογία IP: | IP67 |
Εσωτερική οθόνη διαφανούς ταινίας LED Διαφημιστική οθόνη πλήρους χρώματος παράθυρο Διαφανής οθόνη οθόνης ταινίας
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Βάρος πάνελ: | 4 κιλά |
| Χαρακτηριστικό: | Εύκολη εγκατάσταση |
P3.9 RGB διαφημιστικό γυάλινο παράθυρο 1000*1000mm εξωτερικό αδιάβροχο διαφανές πλέγμα οθόνης LED
| Υλικό: | Καλαθοσφαίνω |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας: | IP67 |
| Τάση λειτουργίας: | DC5V |
Υψηλής ευκρίνειας P2.6 4000-4500cd 500*1000mm LED Grid Screen Full Color Window Διαφανής διαφημιστική διαφανής LED Grid οθόνη
| Τύπος οθόνης: | Οθόνη γρίλης |
|---|---|
| Υλικό του γραφείου: | Αλουμίνιο |
| Τάση λειτουργίας: | DC5V |
Πλαστική διαφανής οθόνη με φώτο LED P5 Ευέλικτη διαφάνεια Κρυστάλλινη ευέλικτα παράθυρα αυτοκόλλητο για εμπορικά κέντρα γυαλί
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Βάρος πάνελ: | 4 κιλά |
| Χαρακτηριστικό: | Εύκολη εγκατάσταση |
Εξωτερική οθόνη διαφανούς ταινίας LED DC12V P20 για διαφήμιση εκδηλώσεων πτήσης με μη επανδρωμένο αεροσκάφος
| Κομμάτι: | 16 bit |
|---|---|
| Συσκευή ενότητας: | WE2121RGB-IC |
| τύπος οθόνης: | Διαφανής οθόνη LED |
Ολογραφική Διαφανής Οθόνη P3.91 Ευέλικτη Οθόνη Φιλμ LED IP45 12V Κόλλα για διαφήμιση γυάλινων παραθύρων
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-P3.91 |
| Αξιολόγηση IP: | IP45 |
Πίνακας οθόνης διαφανούς ταινίας LED εσωτερικού χώρου P20 Διαφάνεια πλήρους χρώματος Ευέλικτο επιδέσιμο πάνελ οθόνης για οθόνες παραθύρων λιανικής πώλησης
| Μέγεθος: | 240*1000mm |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP65 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
P8 DC5V πλήρες χρώμα Υπερ λεπτή ελαφριά οθόνη ταινίας LED υψηλή φωτεινότητα για εσωτερικούς χώρους
| Μέγεθος: | 240*960 χλστ |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP67 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
P7.82 Οθόνη LED Ολογραφικής Προβολής Διαφανής Εύκαμπτη Οθόνη Φιλμ LED Υψηλής Φωτεινότητας για Διαφήμιση Βιτρίνας Καταστημάτων Εμπορικών Κέντρων Εύκολη Εγκατάσταση Έξυπνος Έλεγχος Οπτικό Αποτέλεσμα HD
| Πεπερασμένος: | Θήκες, Μηχανοκίνητα, Γρήγορη Αναδίπλωση |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 1920x1080 pixel |
| σύστημα ελέγχου: | Έναρξη Nova |

