همه محصولات
کلید واژه ها [ transparent led video wall ] مطابقت 157 محصولات.
IP67 ضد آب 12 ولت صفحه نمایش مشبک LED تمام رنگی شفاف چراغ های نقطه ای ساختمان برای استفاده در فضای باز
| نام: | دیوار مش |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| رتبه IP: | IP67 |
صفحه نمایش فیلمی شفاف LED داخلی تبلیغات صفحه نمایش پنجره کامل رنگ صفحه نمایش فیلمی شفاف
| دمای عملیاتی: | -20 ℃ ~+65 |
|---|---|
| وزن تابلو: | 4 کیلوگرم |
| ویژگی: | نصب آسان |
P3.9 پنجره شیشه ای تبلیغاتی RGB 1000*1000mm در فضای باز ضد آب صفحه نمایش شبکه شفاف LED Grille Screen
| مادی: | کامپیوتر |
|---|---|
| سطح حفاظت: | IP67 |
| ولتاژ عملیاتی: | DC5V |
صفحه نمایش شبکه ای LED با وضوح بالا P2.6 4000-4500cd 500*1000mm تمام رنگی پنجره ای تبلیغاتی شفاف صفحه نمایش LED شبکه ای شفاف
| نوع صفحه نمایش: | صفحه مشبک |
|---|---|
| جنس کابینت: | الومینیوم |
| ولتاژ عملیاتی: | DC5V |
صفحه نمایش فیلم شفاف LED P5 شفافیت انعطاف پذیر کریستال انعطاف پذیر پنجره های خود چسب برای شیشه مرکز خرید
| دمای عملیاتی: | -20 ℃ ~+65 |
|---|---|
| وزن تابلو: | 4 کیلوگرم |
| نشان: | نصب آسان |
P20 در فضای باز DC12V LED شفاف فیلم صفحه نمایش برای Drone پرواز رویداد تبلیغات
| بیت: | 16 بیتی |
|---|---|
| دستگاه ماژول: | WE2121RGB-IC |
| نوع صفحه نمایش: | نمایشگر LED شفاف |
صفحه نمایش شفاف هولوگرافیک P3.91 صفحه نمایش فیلمی انعطاف پذیر LED IP45 12V چسب برای تبلیغات پنجره شیشه ای
| نام تجاری: | لوبیای معجزه |
|---|---|
| نام محصول: | XH-P3.91 |
| رتبه بندی IP: | IP45 |
P20 صفحه نمایش شفاف فیلمی LED داخلی شفافیت کامل رنگی صفحه نمایش چسبنده انعطاف پذیر برای صفحه نمایش پنجره های خرده فروشی
| اندازه: | 240*1000mm |
|---|---|
| درجه IP: | IP65 |
| طول عمر: | 100000 ساعت |
P8 DC5V رنگ کامل Ultra Thin Lightweight LED Film Screen روشنایی بالا برای محیط های داخلی
| اندازه: | 240*960 میلی متر |
|---|---|
| درجه IP: | IP67 |
| طول عمر: | 100000 ساعت |
صفحه نمایش هولوگرافیک LED P7.82، صفحه نمایش فیلم LED شفاف انعطاف پذیر با روشنایی بالا برای تبلیغات ویترین فروشگاه ها و مراکز خرید، نصب آسان، کنترل هوشمند، جلوه بصری HD
| تمام شد: | چشمک، موتوری، تاشو سریع |
|---|---|
| قطعنامه: | 1920x1080 پیکسل |
| سیستم کنترل: | شروع نوا |

