Alle producten
zoekwoorden [ transparent led video wall ] overeenkomen 157 producten.
IP67 Waterdicht 12V Transparant Full Color LED Mesh Scherm Video Grid Scherm Gebouw Puntlichten voor Buitengebruik
| Naam: | LED-gaaswand |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
| IP -beoordeling: | IP67 |
Indoor Led Transparent Film Screen Advertising Full Color Display Window Transparent Film Display Screen
| Bedrijfstemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Paneelgewicht: | 4 kg |
| Functie: | Eenvoudige installatie |
P3.9 RGB Reclame Glazen Raam 1000*1000mm Buiten Waterdicht Transparant Grid Display LED Grille Scherm
| Materiaal: | Pc |
|---|---|
| Beschermingsniveau: | IP67 |
| Werkspanning: | DC5V |
High Definition P2.6 4000-4500cd 500*1000mm Led Grid Screen Full Color Window Transparent Advertising Translucent Led Grid Screen Display
| Schermtype: | Roosterscherm |
|---|---|
| Materiaal van kabinet: | Aluminium |
| Werkspanning: | DC5V |
Led Transparent Film Screen P5 Flexible Transparency Crystal Flexible Windows zelfklevend voor winkelcentrum glas
| Bedrijfstemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Paneelgewicht: | 4kg |
| Functie: | Eenvoudige installatie |
P20 Outdoor DC12V LED Transparent Film Screen voor Drone Flying Event Reclame
| Beetje: | 16 bit |
|---|---|
| Module -apparaat: | WE2121RGB-IC |
| schermtype: | Transparant LED -display |
Holografisch doorzichtig scherm P3.91 Flexibel LED-filmbeeldscherm IP45 12V Kleefmiddel voor glazen vensterreclame
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-P3.91 |
| IP-classificatie: | IP45 |
P20 Indoor LED Transparent Film Screen Full Color Transparency Flexible Adhesive Display Panel voor winkelvensters
| Maat: | 240*1000 mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP65 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
P8 DC5V Full Color Ultra-Dun Lichtgewicht LED Film Scherm Hoge Helderheid voor Binnen
| Maat: | 240*960mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP67 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
P7.82 LED Holografisch Display Scherm Transparant Flexibel Hoge Helderheid LED Film Scherm voor Glazen Raam Winkelcentrum Winkelpui Reclame Display Eenvoudige Installatie Slimme Bediening HD Visueel Effect
| Afgerond: | Oogjes, gemotoriseerd, snel opvouwbaar |
|---|---|
| Oplossing: | 1920x1080 pixels |
| controlesysteem: | Nova begin |

