Alle producten
zoekwoorden [ transparent led video wall ] overeenkomen 157 producten.
Winkelcentrum P143 DC12V Mesh Reclame Billboard Glazen Raam Gordijn Video Wall Transparant Led Scherm
| Display -technologie: | Geleid |
|---|---|
| Gewicht: | 1,40 kg |
| Stroom: | 37W |
Flexibel doorzichtig LED-maasbeeld 125 mm Dc12v IP67 Modulair Voor glazen gordijnen
| Pixelafstand: | 125 mm |
|---|---|
| Levensduur: | 30.000 uur |
| Weergavefunctie: | Video |
P6 Kleefmiddel Transparent LED Film Display, Super Slim LED Film Screen
| Naam: | Kleefstof transparante LED-film |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | GuangDong |
| OEM of ODM: | - Ja, dat klopt. |
LED gaasscherm RGB DMX Outdoor Led Pixels Scherm P31 Video Wall Reclame Scherm
| Schermdimensie: | Aangepast |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Schermgrootte: | Aanpasbaar |
Transparant LED-scherm Zelfklevende Binnen Toepassing LED-scherm TV voor Reclame
| Pixels: | 3,91 mm |
|---|---|
| Projectietype: | Voor en Achterprojectie |
| Uitzending: | 95% |
Eenvoudige Installatie P3.91 Hoge Helderheid Holografisch Onzichtbaar Transparant LED Scherm 3000cd Buiten LED Reclamescherm
| Levensduur: | 100.000 uur |
|---|---|
| Pixels: | 3,91 mm |
| Modulegewicht: | 3,5 kg/㎡ |
Eenvoudige Installatie P3.91 Hoge Helderheid Holografisch Onzichtbaar Transparant LED Scherm 3000cd Buiten LED Reclamescherm
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Modulegewicht: | 3,5 kg/㎡ |
| Pixels: | 3,91 mm |
P3.9 Transparante LED-roosterscherm voor binnenshuis 500x500mm Transparante LED 2000cd voor winkelcentra
| Beschermingsniveau: | IP45 |
|---|---|
| Kleur: | Volle kleur |
| Grijsschaal: | 16 bit |
P15 LED Flying Magic Carpet Screen Draagbare Drone Soft Screen Flying Screen Led Video Gordijn Vlag Gordijn
| Voedingsspanning: | DC 12V, rimpel < 100m |
|---|---|
| Kastgewicht: | 4kg/㎡ |
| Weerbestendigheid: | Waterdicht en stofdicht |
Indoor Holografische Transparante 3D LED Display Videowand voor Reclame in Winkelcentra
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |

