Alle producten
zoekwoorden [ transparent led video wall ] overeenkomen 157 producten.
P3.91Flexibel transparant holografisch 3D LED film led scherm voor venster glas winkelcentrum Indoor 3D video muur reclame
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |
Indoor Transparant LED Display Scherm SMD2020 LED Glazen Raam LED Display Voor Reclame Winkelcentrum
| kastgrootte: | Op maat |
|---|---|
| IP -beoordeling: | IP40 |
| Gewicht: | 3 kg/pcs |
High Definition P4 Transparante LED Glazen Display voor Commerciële Raambordreclame
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Buiten P3.9 Transparant LED Scherm met IP67 Waterdicht 4000-4500cd Helderheid en 30000 uur Levensduur voor Podium Glas Raam Display
| Sollicitatie: | Openlucht |
|---|---|
| Leverancierstype: | ODM, OEM |
| Installatietype: | Tillen/verticale installatie |
P10 DC5V Indoor Transparante Videowand LED Paneel RGB Full Color Glazen Scherm Display
| Product Name: | Glass Screen Display |
|---|---|
| Screen Dimension: | 10mm |
| Color: | RGB |
Binnen P3.9 1000*500mm Energiebesparend Hoog transparantie Gemakkelijk te installeren Doorzichtige LED-schermwand
| Witbalans helderheid: | 40004500CD/M ² |
|---|---|
| Straalhoek: | 160 graden |
| Gebruik: | Binnen- |
Binnen P3.9 1000*500mm Energiebesparend 4000-4500cd Hoog transparantie Gemakkelijk te installeren Transparante LED-schermwand
| Gewicht: | 3 kg/pcs |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGB |
| Pixels: | 3,9 mm |
P6 Transparante LED Glas Display Film Flexibel Scherm voor High-End Retail & Kantoren
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
Doorzichtig LED-scherm P6 voor kantoor en detailhandel
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Premium P6 Commerciële Transparante LED Scherm – Doorzichtig LED Displayscherm voor Detailhandel
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |

