Alle producten
zoekwoorden [ transparent led video wall ] overeenkomen 156 producten.
Indoor 500*1000mm 4000-4500cd P3.9 LED Transparant Displayscherm Film & Paneel LED Categorie LED Display
| Gebruik: | Binnen advertentiedisplay |
|---|---|
| LED -type: | SMD1921 |
| Werktemperatuur: | -20 oC tot +60 oC |
Indoor Vstar P20 Strips Flexibel zelfklevend Holografisch Onzichtbaar Transparante Led Reefilm Display Screen
| Opslagtemperatuur: | -40 ℃ ~ 80 ℃ |
|---|---|
| Stroom: | 600 W/m2 |
| Module -apparaat: | WE2121RGB-IC |
China's Beste Hologram P3.91 Holografische LED Display Scherm met Hoge Transparantie voor Detailhandel, Onderwijs, Metro en Wegwijzers voor Auto's
| Installatietype: | Aan de muur bevestigd of free-standing |
|---|---|
| Levensduur: | 10000 uur |
| Stroomverbruik: | 300W |
P25 Pixel Pitch Winddoorlaatbaar Hoogtransparante IP67 Waterdicht en stofdicht Drone Flying LED-scherm voor buitenreclame
| Weerbestendigheid: | Waterdicht en stofdicht |
|---|---|
| Pakket omvat: | 1 x dronescherm, montageaccessoires |
| Stralingshoek: | 160 graden |
China's Beste Hologram P3.91 Holografische LED Display Scherm met Hoge Transparantie voor Detailhandel, Onderwijs, Metro en Wegwijzers voor Auto's
| Pixels: | 3,91 mm |
|---|---|
| Projectietype: | Voor en Achterprojectie |
| Uitzending: | 95% |
Het hoge Heldere P5-LEIDENE Transparante Filmscherm voor Promotie van de Winkelshowcase
| Kleuren: | RGB |
|---|---|
| Weergavetype: | LED |
| Trefwoord: | indoor lcd digitale signage |
Full Color SMD2020 Transparent Grille Screen P2.6 Exhibition Hall Glas Buitenbouw Venster Led Display Screen
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-P2.6 |
| LED-lichtgevende buis: | SMD2020 |
Hoge-definitie holografisch transparant scherm P3.91 3D glasafsluitend Super Slim LED-scherm voor glazen vensterbeeldscherm
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |
Flexibele Transparante P3.91 Holografische 3D LED Film Scherm Slank Hoge-Helderheid Reclame Display voor Glazen Raam
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |
P7.82 Hoge helderheid LED-holografisch scherm voor glasinstallatie Transparante ultradunne lichtgewicht groot scherm voor winkelcentrum, winkelruimte en merkpromotie
| Technology: | Virtual Imaging Technology |
|---|---|
| Package: | Roll |
| Roll Size: | 1000*250mm |

