Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent led video wall ] Eşleşme 157 Ürünler.
Kapalı Mekan 500*1000mm 4000-4500cd P3.9 LED Şeffaf Ekran Film & Panel LED Kategori LED Ekran
| Kullanım: | Kapalı reklam ekranı |
|---|---|
| LED tipi: | SMD1921 |
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ~+60 ºC |
İç mekan Vstar P20 Şeritleri Esnek Kendine Yapışkan Görünmez Holografik Şeffaf LED Reefilm Ekranı
| Depolama Sıcaklığı: | -40 ℃ ~ 80 ℃ |
|---|---|
| Güç: | 600W/m2 |
| Modül cihazı: | WE2121RGB-IC |
Çin'in En İyi Hologramı P3.91 Holografik LED Ekranı Perakende Eğitim için Yüksek Şeffaflık Ekranı Metro Yol Bulma Araç Kullanımı
| Kurulum türü: | Duvara monte veya ayaklı |
|---|---|
| Ömür boyu: | 10000 saat |
| Güç tüketimi: | 300W |
P25 Piksel Aralığı Rüzgar Geçirgen Yüksek Şeffaflıkta IP67 Su Geçirmez ve Toz Geçirmez Dış Mekan Reklamcılığı için Drone Uçuşlu LED Ekran
| Hava koşullarına dayanıklılık: | Su geçirmez ve toz geçirmez |
|---|---|
| Paket İçeriği: | 1 x Drone Ekranı, Montaj Aksesuarları |
| Işın Açısı: | 160 derece |
Çin'in En İyi Hologramı P3.91 Holografik LED Ekranı Perakende Eğitim için Yüksek Şeffaflık Ekranı Metro Yol Bulma Araç Kullanımı
| Piksel: | 3.91mm |
|---|---|
| Projeksiyon Tipi: | Önden ve Arkadan Projeksiyon |
| Aktarma: | %95 |
Mağaza Vitrin Promosyonu İçin Yüksek Parlak P5 LED Şeffaf Film Ekranı
| Renkler: | RGB |
|---|---|
| Ekran Tipi: | Nükleer Santral |
| Anahtar kelime: | İç Mekan LCD Dijital Tabela |
Tam Renkli SMD2020 Şeffaf Izgara Ekranları P2.6 Sergi Salonu Cam Açık Bina Pencere Led Ekran
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | XH-P2.6 |
| LED Işık Yayan Tüp: | SMD2020 |
Yüksek çözünürlüklü Holografik Şeffaf Ekran P3.91 Cam Pencere Ekranı için 3B Cam Yapıştırıcı Süper İnce LED Ekran
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |
Esnek Şeffaf P3.91 Holografik 3D LED Film Ekran İnce Yüksek Parlaklıkta Reklam Ekranı Cam Pencere için
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |
P7.82 Yüksek Parlaklıklı LED Holografik Ekran Cam Montajı için Şeffaf Ultra İnce Hafif Büyük Ekran Alışveriş Merkezi, Perakende Pencere ve Marka Tanıtımı için
| Technology: | Virtual Imaging Technology |
|---|---|
| Package: | Roll |
| Roll Size: | 1000*250mm |

