Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ transparent led video wall ] dopasowanie 157 produkty.
Wewnętrzny ekran LED przezroczysty 500*1000mm 4000-4500cd P3.9 Film i panel LED Kategoria: Wyświetlacze LED
| Stosowanie: | Wyświetlacz reklamowania w pomieszczeniach |
|---|---|
| Typ LED: | SMD1921 |
| Temperatura pracy: | -20 ~+60 ºC |
Wnętrze Vstar P20 Paski elastyczne samoprzylepne Holograficzne niewidzialny przezroczysty LED Reefilm Display Screen
| Temperatura przechowywania: | -40 ℃ ~ 80 ℃ |
|---|---|
| Moc: | 600 W/M2 |
| Urządzenie modułu: | WE2121RGB-IC |
Najlepszy w Chinach Hologram P3.91 Holograficzny wyświetlacz LED Wysokiej przejrzystości Ekran do edukacji detalicznej Metro Wayfinding Używanie samochodu
| Typ instalacji: | Naścienny lub wolnostojący |
|---|---|
| Życie: | 10000 godzin |
| Pobór mocy: | 300 W |
P25 Pixel Pitch Wiatrprzepuszczalny Wysokoprzezroczyste IP67 wodoodporne i bestę Drone Latający ekran LED do reklamy zewnętrznej
| Odporność na warunki atmosferyczne: | Wodoodporny i pyłoszczelny |
|---|---|
| Pakiet zawiera: | 1 x ekran drona, akcesoria montażowe |
| Kąt wiązki: | 160 stopni |
Najlepszy w Chinach Hologram P3.91 Holograficzny wyświetlacz LED Wysokiej przejrzystości Ekran do edukacji detalicznej Metro Wayfinding Używanie samochodu
| Piksele: | 3,91 mm |
|---|---|
| Typ projekcji: | Projekcja przednia i tylna |
| Transmitancja: | 95% |
Przezroczysty ekran LED P5 o wysokiej jasności do promocji w sklepie
| Zabarwienie: | RGB |
|---|---|
| Typ wyświetlacza: | PROWADZONY |
| Słowo kluczowe: | Wewnętrzne cyfrowe oznakowanie LCD |
Pełnokolorowy SMD2020 Przejrzysty ekran z siatką P2.6 Salę wystawienniczą Szklane okna zewnętrzne budynku Led Display Screen
| Marka: | Cuda fasoli |
|---|---|
| Nazwa produktu: | XH-P2.6 |
| Tuba emitująca światło LED: | SMD2020 |
Wysokiej rozdzielczości Holograficzny Przejrzysty Ekran P3.91 3D Szklany Klej Super Slim LED Display dla Ekranów Szklanych
| Szczegóły pakowania: | skrzynka katoonowa lub drewniana zgodnie z obliczeniami różnych rozmiarów. |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5 dni |
| Zasady płatności: | D/P, T/T, Western Union |
Elastyczny przezroczysty P3.91 Holograficzny 3D LED Film Screen Slim Wysokiej Jasności Reklamowy Wyświetlacz dla Szklanych Okien
| Szczegóły pakowania: | skrzynka katoonowa lub drewniana zgodnie z obliczeniami różnych rozmiarów. |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5 dni |
| Zasady płatności: | D/P, T/T, Western Union |
P7.82 Wysokiej jasności ekran ekranu holograficznego LED do instalacji szkła Przejrzysty ultracienkie, lekkie, duże ekrano do centrum handlowego, okna handlowego i promocji marki
| Technology: | Virtual Imaging Technology |
|---|---|
| Package: | Roll |
| Roll Size: | 1000*250mm |

