Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ transparent led video wall ] dopasowanie 157 produkty.
Centrum handlowe P143 DC12V Mesh Reklama Billboard Szklane okna zasłony Video Wall Przejrzysty ekran LED
| Technologia wyświetlania: | PROWADZONY |
|---|---|
| Waga: | 1,40 kg |
| Moc: | 37 W. |
Elastyczny przezroczysty ekran LED Mesh 125mm DC12V IP67 modułowy do szklanych ścian kurtynowych i reklamowych
| Rozstaw pikseli: | 125mm |
|---|---|
| Życie: | 30 000 godzin |
| Funkcja wyświetlacza: | Wideo |
P6 Przezroczysta Folia LED z Klejem, Super Cienki Ekran LED
| Nazwa: | Kleja przezroczyste filmy LED |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong |
| OEM lub ODM: | Tak |
Led Mesh Screen RGB DMX Outdoor Led Pixels Screen P31 Wideo Wall Advertising Screen
| Wymiar ekranu: | Dostosowane |
|---|---|
| Kolor: | RGB |
| Rozmiar ekranu: | Dostosowywanie |
Przejrzysty ekran LED Klej do zastosowań wewnętrznych
| Piksele: | 3,91 mm |
|---|---|
| Typ projekcji: | Projekcja przednia i tylna |
| Transmitancja: | 95% |
Łatwa instalacja P3.91 Holograficzny przezroczysty ekran LED o wysokiej jasności, niewidoczny, 3000cd zewnętrzny ekran reklamowy LED
| Życie: | 100 000 godzin |
|---|---|
| Piksele: | 3,91 mm |
| Waga modułu: | 3,5 kg/㎡ |
Łatwa instalacja P3.91 Holograficzny przezroczysty ekran LED o wysokiej jasności, niewidoczny, 3000cd zewnętrzny ekran reklamowy LED
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Waga modułu: | 3,5 kg/㎡ |
| Piksele: | 3,91 mm |
P3.9 Przezroczysty ekran LED kratowy do wnętrz 500x500mm Przezroczysty LED 2000cd do centrów handlowych
| Poziom ochrony: | IP45 |
|---|---|
| Kolor: | Pełny kolor |
| Skala szarości: | 16bit |
P15 LED Latający magiczny dywanowy ekran Przenośny dron Miękki ekran Latający ekran Ledowa kurtyna wideo Kurtyna flagowa
| Napięcie zasilania: | DC 12 V, tętnienie < 100 m |
|---|---|
| Waga szafki: | 4 kg/㎡ |
| Odporność na warunki atmosferyczne: | Wodoodporny i pyłoszczelny |
Wewnętrzna holograficzna przezroczysta ściana wideo LED 3D do reklam w centrach handlowych
| Szczegóły pakowania: | skrzynka katoonowa lub drewniana zgodnie z obliczeniami różnych rozmiarów. |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5 dni |
| Zasady płatności: | D/P, T/T, Western Union |

