Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent led video wall ] Eşleşme 156 Ürünler.
Alışveriş merkezi P143 DC12V Mesh Reklam Pano Cam Pencere Perde Video Duvar Şeffaf LED Ekran
| Ekran Teknolojisi: | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Ağırlık: | 1.40kg |
| Güç: | 37W |
Esnek Şeffaf LED Mesh Screen125mm Dc12v IP67 Cam Perde Katı Duvar Reklam Kullanımı İçin Modüler
| Piksel Aralığı: | 125mm |
|---|---|
| Ömür boyu: | 30.000 saat |
| Ekran Fonksiyonu: | Video |
P6 Yapışkan Şeffaf LED Film Ekranı, Süper İnce LED Film Ekranı
| İsim: | Yapışkan şeffaf LED film |
|---|---|
| Menşe yeri: | Guangdong |
| OEM veya ODM: | Evet |
Led Mesh Ekran RGB DMX Dış Mekan Led Piksel Ekran P31 Video Duvar Reklam Ekranı
| Ekran boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| Ekran Boyutu: | Özelleştirilebilir |
Şeffaf LED Ekran Yapışkan İç Ev Uygulamaları Reklam için LED Ekran TV
| Piksel: | 3.91mm |
|---|---|
| Projeksiyon Tipi: | Önden ve Arkadan Projeksiyon |
| Aktarma: | %95 |
Kolay Kurulum P3.91 Yüksek Parlaklık Holografik Görünmez Şeffaf LED Ekran 3000cd Dışarıda LED Reklam Ekranı
| Ömür boyu: | 100.000 saat |
|---|---|
| Piksel: | 3.91mm |
| Modül Ağırlığı: | 3,5Kg/㎡ |
Kolay Kurulum P3.91 Yüksek Parlaklık Holografik Görünmez Şeffaf LED Ekran 3000cd Dışarıda LED Reklam Ekranı
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Modül Ağırlığı: | 3,5Kg/㎡ |
| Piksel: | 3.91mm |
P3.9 İçerideki Şeffaf LED ızgara ekranı 500x500mm Alışveriş merkezleri için Şeffaf Led 2000cd
| Koruma seviyesi: | IP45 |
|---|---|
| Renk: | tam renk |
| Gri ölçek: | 16bit |
P15 LED Uçan Sihirli Halı Ekranı Taşınabilir Drone Yumuşak Ekran Uçan Ekran LED Video Perde Bayrak Perde
| Güç Kaynağı voltajı: | DC 12V, Dalgalanma < 100m |
|---|---|
| Kabin Ağırlığı: | 4kg/㎡ |
| Hava koşullarına dayanıklılık: | Suya ve Toza Dayanıklı |
İçerideki Holografik Şeffaf 3D LED Ekran Video Duvarı Alışveriş Merkezi Reklamı
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |

