Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ transparent led video wall ] dopasowanie 157 produkty.
Reklama w centrach handlowych P62.5 Mesh DIP Ultra-Thin Transparent LED Display DC12V LED Film Outdoor LED Mesh Display Screen
| Specyfikacja: | Ściana wideo |
|---|---|
| Długość życia: | ≥30000 godz. |
| Kąt oglądania: | 160 ° |
P4 Okno Wnętrze Szkło Przejrzyste Ekran Filmowy Led Przejrzyste Panele Led Strip Mesh Display Screen
| Temperatura pracy: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Waga panelu: | 4 kg |
| Funkcja: | Łatwa instalacja |
Zewnętrzny elastyczny RGB pełnokolorowy przezroczysty LED Pixel Mesh Screen pełnokolorowy P41.5 lekkie Net Video Curtain Display
| Średnica: | 20 mm |
|---|---|
| Kolor: | RGB |
| Gwarancja: | 2 lata |
Wewnętrzny przezroczysty wyświetlacz LED P6 na oknie, elastyczna przezroczysta ściana wideo, miękka folia, przezroczysty ekran LED
| Nazwa: | Przezroczysty ekran filmu LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Maksymalna moc: | 600 W/m² |
Przezroczysty ekran foliowy LED P4 o wysokiej rozdzielczości RGB DC5V do wewnętrznych ścian wideo z łatwą instalacją
| Temperatura pracy: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Waga panelu: | 4 kg |
| Funkcja: | Łatwa instalacja |
P2.6 1000*500mm Przezroczysty Ekran Kratowy 4500cd LED Reklama Ściana Wideo do Witryn Sklepowych
| Protection Level: | IP45 |
|---|---|
| Color: | full color |
| Gray Scale: | 16bit |
P3.9 1000*500mm Led Ice Display Led Mesh Video Wall Shop Window Advertising Grille Glass Curtain Outdoor Transparent Screen
| Skala szarości: | 16 bitów |
|---|---|
| Jasny kolor: | RGB |
| Życie: | 30000 godzin |
Niestandardowy wysokiej rozdzielczości ekran P3.9 w pomieszczeniach z przejrzystym ekranem LED 1000 * 500 mm do ścian szklanych i instalacji
| Poziom ochrony: | IP45 |
|---|---|
| Kolor: | Pełny kolor |
| Skala szarości: | 16bit |
Jasny, zewnętrzny, przezroczysty ekran LED, fasada budynku, reklama, ściana wideo, kurtyna, siatka, elastyczny ekran LED
| Nazwa: | Ekran siatki LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Ocena IP: | IP67 |
P83 LED Mesh Screen Flexible Soft Transparent LED Display Outdoor High Brightness Waterproof LED Curtain Screen for Building Facade Media Wall Stage Background Reklamowy ekran
| Wymiar ekranu: | Dostosowane |
|---|---|
| Kolor: | RGB |
| Poziom ochrony: | IP67 |

