Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ transparent led video wall ] αντιστοιχία 157 προϊόντα.
Εσωτερικός χώρος 500*1000mm 4000-4500cd P3.9 LED Διαφανής οθόνη οθόνης Φιλμ & Πάνελ LED Κατηγορία LED οθόνη
| Χρήση: | Εσωτερική οθόνη διαφημίσεων |
|---|---|
| Τύπος LED: | SMD1921 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 oC έως +60 oC |
Εσωτερικές λωρίδες Vstar P20 Ευέλικτη αυτοκόλλητη ολογραφική αόρατη διαφανής οθόνη οθόνης LED Reefilm
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -40 ℃ ~ 80 ℃ |
|---|---|
| Εξουσία: | 600W/m2 |
| Συσκευή ενότητας: | WE2121RGB-IC |
Η καλύτερη ολόγραμμα της Κίνας P3.91 Ολόγραφική οθόνη LED υψηλής διαφάνειας για την εκπαίδευση λιανικής
| Τύπος εγκατάστασης: | Wall-mounted ή??????????? |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 10000 ώρες |
| Κατανάλωση ρεύματος: | 300W |
P25 Pixel Pitch Wind-permeable Highly Transparent IP67 Waterproof and Dustproof Drone Flying LED Screen για εξωτερική διαφήμιση
| Αντοχή στις καιρικές συνθήκες: | Αδιάβροχος και dustproof |
|---|---|
| Το πακέτο περιλαμβάνει: | 1 x Οθόνη Drone, Αξεσουάρ τοποθέτησης |
| Γωνία δέσμης: | 160 βαθμός |
Η καλύτερη ολόγραμμα της Κίνας P3.91 Ολόγραφική οθόνη LED υψηλής διαφάνειας για την εκπαίδευση λιανικής
| Pixels: | 3,91 χιλιοστά |
|---|---|
| Τύπος προβολής: | Μπροστινό και πίσω μέρος προβολή |
| Μετάδοση: | 95% |
Διαφανής οθόνη μεμβράνης LED High Bright P5 για Προώθηση βιτρίνας καταστήματος
| Χρωματιστά: | RGB |
|---|---|
| Τύπος οθόνης: | LED |
| Λέξη-κλειδί: | ψηφιακή σήμανση lcd εσωτερικού χώρου |
Πλήρες έγχρωμες διαφανείς σίτες SMD2020 P2.6 Εκθεσιακός χώρος Γυάλινη Οθόνη Led Παράθυρο Εξωτερικού Κτιρίου
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-P2.6 |
| Σωλήνας εκπομπής φωτός LED: | SMD2020 |
Οθόνη Διαφανής Ολογραφική Υψηλής Ευκρίνειας P3.91 3D Γυαλί Κολλητική Εξαιρετικά Λεπτή Οθόνη LED για Προβολή σε Γυάλινα Παράθυρα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | catoon ή ξύλινη θήκη σύμφωνα με τον διαφορετικό υπολογισμό μεγέθους. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P,T/T,Western Union |
Εύκαμπτη Διαφανής Οθόνη LED P3.91 Ολογραφική 3D Λεπτή Οθόνη Υψηλής Φωτεινότητας Διαφήμισης για Γυάλινα Παράθυρα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | catoon ή ξύλινη θήκη σύμφωνα με τον διαφορετικό υπολογισμό μεγέθους. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P,T/T,Western Union |
P7.82 Υψηλής φωτεινότητας οθόνη ολόγραφης οθόνης LED για εγκατάσταση γυαλιού Διαφανής Υπερτελής Ελαφρύτητας Μεγάλη οθόνη για εμπορικό κέντρο, παράθυρο λιανικής πώλησης και προώθηση εμπορικής επωνυμίας
| Technology: | Virtual Imaging Technology |
|---|---|
| Package: | Roll |
| Roll Size: | 1000*250mm |

