All Products
Keywords [ transparent led video wall ] match 164 Products.
P8 DC5V Full Color Ultra-Thin Lightweight LED Film Screen High Brightness for Indoor
| Size: | 240*960mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP67 |
| Life Span: | 100000 Hours |
P7.82 LED Holographic Display Screen Transparent Flexible High Brightness LED Film Screen for Glass Window Shopping Mall Storefront Advertising Display Easy Installation Smart Control HD Visual Effect
| Finished: | Eyelets,Motorized, Fast Fold |
|---|---|
| Resolution: | 1920x1080 Pixels |
| Control System: | Nova Start |
Indoor 500*1000mm 4000-4500cd P3.9 LED Transparent Display Screen Film & Panel LED Category LED Display
| Usage: | Indoor Adverting Display |
|---|---|
| Led Type: | SMD1921 |
| Operation Temperature: | -20~+60 ºC |
Indoor Vstar P20 Strips Flexible Self Adhesive Holographic Invisible Transparent Led Reefilm Display Screen
| Storage Temperature: | -40℃~80℃ |
|---|---|
| Power: | 600W/m2 |
| Module Device: | WE2121RGB-IC |
China's Best Hologram P3.91 Holographic LED Display High Transparency Screen for Retail Education Subway Wayfinding Car Use
| Installationtype: | Wall-mounted Or Free-standing |
|---|---|
| Lifetime: | 10000 Hours |
| Powerconsumption: | 300W |
P25 Pixel Pitch Wind-permeable Highly Transparent IP67 Waterproof and Dustproof Drone Flying LED Screen for Outdoor Advertising
| Weatherresistance: | Waterproof And Dustproof |
|---|---|
| Packageincludes: | 1 X Drone Screen, Mounting Accessories |
| Beam Angle: | 160 Degree |
China's Best Hologram P3.91 Holographic LED Display High Transparency Screen for Retail Education Subway Wayfinding Car Use
| Pixels: | 3.91mm |
|---|---|
| Projection Type: | Front And Rear Projection |
| Transmittance: | 95% |
High Bright P5 LED Transparent Film Screen For Store Showcase Promotion
| Colors: | RGB |
|---|---|
| Display Type: | LED |
| Keyword: | Indoor LCD Digital Signage |
Full Color SMD2020 Transparent Grille Screens P2.6 Exhibition Hall Glass Outdoor Building Window Led Display Screen
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-P2.6 |
| LED Light-emitting Tube: | SMD2020 |
Transparent Grille Screens P3.9 Exhibition Hall Glass Outdoor Building Window Led Display Screen
| Brand: | Miracle Bean |
|---|---|
| Product Name: | XH-P3.9 |
| LED Light-emitting Tube: | SMD1921 |

