All Products
Keywords [ transparent led video wall ] match 164 Products.
High-Definition Holographic Transparent Screen P3.91 3D Glass Adhesive Super Slim LED Display for Glass Window Display
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
Flexible Transparent P3.91 Holographic 3D LED Film Screen Slim High-Brightness Advertising Display for Glass Window
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
P7.82 High Brightness LED Holographic Display Screen for Glass Installation Transparent Ultra Thin Lightweight Large Screen for Shopping Mall,Retail Window and Brand Promotion
| Technology: | Virtual Imaging Technology |
|---|---|
| Package: | Roll |
| Roll Size: | 1000*250mm |
LED Transparent Grille Screen Indoor Advertising Display Glass Window Video Playing LED Grille Film
| Name: | High Brightness Window Display |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Ip Rating: | IP40 |
LED Holographic Projection Screen For Interactive Advertising Trade Shows Transparent 3D Holographic Invisible Screen
| Brightness: | 3000 Nits |
|---|---|
| Productname: | Holographic Screen |
| Finished: | Eyelets,Motorized, Fast Fold |
High-definition Flexible Transparent LED Holographic Display Screen Flexible and Easy-to-install LED Display Screen
| Brightness: | 3000 Nits |
|---|---|
| Productname: | Holographic Screen |
| Finished: | Eyelets,Motorized, Fast Fold |
Indoor P10 RGB Full Color LED Holographic Screen Transparent for Advertisement Large-Scale Exhibitions
| Self Adhesive: | Yes |
|---|---|
| Voltage: | 110-240V |
| Interface: | 3m/5m/7m |
P3.9 RGB Advertising Glass Window 1000*1000mm Indoor Waterproof Transparent Grid Display LED Grille Screen
| Operation Temperature: | -20~+60 ºC |
|---|---|
| Panel Size: | 1000mm X 1000mm |
| Operating Voltage: | DC5V |
P10 Indoor Full Color Adhesive Flexible LED Transparent Film Screen for retail windows exhibitions
| Size: | 240*1000mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP67 |
| Life Span: | 100000 Hours |
Ultra Thin Adhesive Glass Window LED Display , Outdoor Flexible LED Film
| Name: | Glass Window LED Display |
|---|---|
| Place Of Origin: | Guangdong |
| OEM OR ODM: | Yes |

