Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ transparent led video wall ] αντιστοιχία 157 προϊόντα.
Ελαστική διαφανής ολογραφική 3D LED οθόνη με φώτα LED για παράθυρα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | catoon ή ξύλινη θήκη σύμφωνα με τον διαφορετικό υπολογισμό μεγέθους. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P,T/T,Western Union |
Διαφανής οθόνη LED εσωτερικού χώρου SMD2020 LED οθόνη γυαλιού παραθύρου LED για εμπορικό κέντρο διαφήμισης
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Βαθμολογία IP: | IP40 |
| Βάρος: | 3 kg/τμήμα |
Οθόνη LED Γυαλιού Υψηλής Ευκρίνειας P4 Διαφανής για Εμπορική Σήμανση Βιτρίνας
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Εξωτερική Διαφανής Οθόνη LED P3.9 με Αδιαβροχοποίηση IP67, Φωτεινότητα 4000-4500cd και Διάρκεια Ζωής 30000h για Εμφάνιση σε Σκηνή και Γυάλινο Παράθυρο
| Εφαρμογή: | Υπαίθριος |
|---|---|
| Τύπος προμηθευτή: | ODM, OEM |
| Τύπος εγκατάστασης: | Ανύψωση/κατακόρυφη εγκατάσταση |
P10 DC5V Εσωτερικό Διαφανές Τοίχος Βίντεο LED Panel RGB Πλήρους Χρώματος Οθόνη Γυαλιού
| Product Name: | Glass Screen Display |
|---|---|
| Screen Dimension: | 10mm |
| Color: | RGB |
Εσωτερική οθόνη LED P3.9 1000*500mm Εξοικονόμησης Ενέργειας Υψηλής Διαφάνειας Εύκολης Εγκατάστασης Διαφανής Οθόνη LED
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού: | 40004500CD/M ² |
|---|---|
| Γωνία δέσμης: | 160 βαθμός |
| Χρήση: | Εσωτερικός |
Εσωτερική P3.9 1000*500mm Εξοικονόμηση Ενέργειας 4000-4500cd Υψηλής Διαφάνειας Εύκολη Εγκατάσταση Διαφανής Οθόνη LED
| Βάρος: | 3 kg/τμήμα |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB |
| Εικονοστοιχεία: | 3,9 χιλιοστά |
P6 Διαφανής ταινία οθόνης LED γυαλιού Εύκαμπτη οθόνη για καταστήματα λιανικής και γραφεία υψηλών προδιαγραφών
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
Διαφανής οθόνη LED P6 για γραφεία & λιανική – Ευέλικτη διαφανής λύση οθόνης φιλμ
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Πρωταθλήτρια διαφανής εμπορική οθόνη LED P6
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |

