Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent led video wall ] Eşleşme 157 Ürünler.
Esnek Şeffaf Holografik 3D LED Film LED Ekran Cam Yapışkan Süper İnce LED Ekran Cam Pencere İçin
| Piksel: | 3.91mm |
|---|---|
| Projeksiyon Tipi: | Önden ve Arkadan Projeksiyon |
| geçirgenlik: | %95 |
Su Geçirmez LED File Ekran P100 Dış Mekan / İç Mekan Reklamcılığı İçin
| Ürün adı: | Perde Duvar Dış Mekan Şeffaf Kafa LED ekran, şeffaf LED ekran |
|---|---|
| Ekran boyutu: | Özelleştirilmiş, özel yapılmış, 5m x 3m, 1000x1500mm, 1500mm*250mm |
| Tüp çip rengi: | Tam renk |
Esnek P25 Bayrak Bayrağı Dışarıda Ultra Şeffaf Drone Show Reklam LED Sihirli Halı AğıUçan LED Ekranı
| Parlaklık: | 5000 nit'e kadar ayarlanabilir |
|---|---|
| Modül Boyutu: | 1000*1000mm, |
| Güç Kaynağı: | Şarj edilebilir lityum piller |
P15 Esnek LED Mesh Ekran IP68 Kolay Kurulum Şeffaf Drone Ekranı Mobil Etkinlik Kiralama Yaratıcı 3D Işık Yapıları ve Sürükleyici Görsel Projeler için
| Kurulum: | Kolay Klipsli Tasarım |
|---|---|
| Kullanım: | Dış mekan, kapalı, yarı dışa dönük |
| Ömür: | 30000hours |
RGB 1000 * 1000mm Şeffaf ızgara ekranları P2.6 Sergi Salonu Cam Dış Yapı Penceresi LED Ekranı
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | XH-P3.9 |
| LED Işık Yayan Tüp: | SMD1921 |
P2.5 Perakende Reklamcılık Sergileri ve Kurumsal Etkinlikler için Şeffaf ve Kayan 3D Görüntüler Sağlayan Holografik LED Ekran
| Boyut: | 1200*250mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP45 |
| Ömür: | 100000 saat |
Uçan Drone Ekranı Hafif LED Mesh Ekran Açık Hava Etkinlikleri için Hava Uçan Drone Reklamcılığı
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | Drone Ekranı |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20°C ila 60°C |
P6.25 3D Ultra-ince Özel Esnek Led Şeffaf Ekran 5V 5000CD Holografik Ekran Akıllı Kontrol Cam Duvar Video Ekranı
| Boyut Mevcut: | Beyaz&Gri&Siyah |
|---|---|
| Parlaklık: | 5000 nit |
| Boyut: | 250mm*1000mm |
Tam Renkli LED Şeffaf Film Ekranı Kapalı perakende mağazaları için esnek ekran Havaalanları Metrolar Alışveriş merkezleri
| İsim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
LED Holografik Ekran Şeffaf File Duvar Sanal Film Esnek Yapay Zeka Etkileşimli Hologram
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |

