Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent led video wall ] Eşleşme 157 Ürünler.
P7.82 Cam üzerinde Holografik LED Şeffaf Film Ekranı RGB Esnek Şeffaf Yapıştırıcı LED Posteri Dijital Ajans Tedarikçisi
| Biçim: | 4:3 |
|---|---|
| Film geçirgenliği: | %95'e kadar |
| Parlaklık: | 4500cd |
Katlanabilir RGB Tam Renkli DMX SPI LED Piksel Mesh Ekran Cephe Bina Aydınlatması İçin
| İsim: | Piksel örgü ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| IP derecesi: | IP67 |
P2.5 Yüksek Şeffaflık Pencere Reklam Holografik LED Ekran Animasyon Uygulama/WiFi Kontrol Akıllı Şeffaf Film
| Birim Aralığı: | 2,5x2,5 mm |
|---|---|
| Bakım: | Temizlemesi Kolay |
| Ekran Tipi: | Neden olmuş |
Şeffaf Holografik 3D P3.91 Dijital ve İşaret Esnek Özel Boyut Alışveriş Merkezi Cam Reklam Ekranı
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |
2500cd Parlaklık %70 Şeffaflık 1000*1000mm Kapalı Izgara Ekranı Kiralama P3.9 Pantalla Led Izgara Ekranı
| Koruma seviyesi: | IP45 |
|---|---|
| Renk: | tam renk |
| Gri ölçek: | 16bit |
SMD1010 6.25mm 16bit, Işık yayan çip, mikron seviyesinde bir ışık kaynağı kullanır ve dört-bir arada paketleme yöntemini benimser. Başka elektronik bileşen yoktur.
| Boyut Mevcut: | Beyaz&Gri&Siyah |
|---|---|
| Parlaklık: | 5000 nit |
| Boyut: | 1500mm*250mm |
P6.25 En yüksek geçirgenlik %95'e ulaşabilir, günlük aydınlatmayı etkilemeden, sadece membran ekranı hafifçe yapıştırın ve ardından sinyal ve güç kaynağını bağlayın.
| Boyut Mevcut: | Beyaz&Gri&Siyah |
|---|---|
| Parlaklık: | 5000 nit |
| Boyut: | 250mm*1000mm |

