Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ transparent led video wall ] αντιστοιχία 157 προϊόντα.
Εικόνα διαφανούς ταινίας LED ολογραφικής εικόνας σε γυαλί RGB Ευέλικτη διαφανής αυτοκόλλητη αφίσα LED Προμηθευτής ψηφιακού οργανισμού
| Σχήμα και διάταξις βιβλίου: | 4:3 |
|---|---|
| Μετάδοση φιλμ: | Έως 95% |
| Λάμψη: | 4500cd |
Πτυσσόμενη οθόνη πλέγματος LED DMX SPI RGB Full Color για φωτισμό προσόψεων κτιρίων
| Ονομασία: | Οθόνη πλέγματος εικονοστοιχείων |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Βαθμολογία IP: | IP67 |
P2.5 Οθόνη LED για Διαφήμιση Παραθύρων Υψηλής Διαφάνειας με Ολογραφικό Εφέ και Έλεγχο μέσω Εφαρμογής/WiFi Έξυπνο Διαφανές Φιλμ
| Ενότητα Pitch: | 2.5x2.5mm |
|---|---|
| Συντήρηση: | Εύκολο στο καθάρισμα |
| Τύπος οθόνης: | Led |
Διαφανές Ολογραφικό 3D P3.91 Ψηφιακό και σήμανση Ευέλικτο προσαρμοσμένο μέγεθος Εμπορικό κέντρο Γυάλινη διαφήμιση οθόνη
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | catoon ή ξύλινη θήκη σύμφωνα με τον διαφορετικό υπολογισμό μεγέθους. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P,T/T,Western Union |
2500cd φωτεινότητα 70% διαφάνεια 1000*1000mm Εσωτερική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική
| Επίπεδο προστασίας: | IP45 |
|---|---|
| Χρώμα: | Πλήρες χρώμα |
| Γκρίζα κλίμακα: | 16 bit |
SMD1010 6.25mm 16bit, Το τσιπ εκπομπής φωτός χρησιμοποιεί μια πηγή φωτός μικρομέτρων και υιοθετεί μια μέθοδο συσκευασίας τεσσάρων σε ένα. Δεν υπάρχουν άλλα ηλεκτρονικά
| Διαθέσιμο μέγεθος: | White&Grey&Black |
|---|---|
| Λάμψη: | 5000 NIT |
| Μέγεθος: | 1500mm*250mm |
P6.25 Η υψηλότερη διαπερατότητα μπορεί να φθάσει το 95%, χωρίς να επηρεάζεται η καθημερινή φωτιστική, απλά κολλήστε Τοποθετήστε την οθόνη της μεμβράνης ελαφρώς, και μετά συνδέστε το σήμα και την παροχή ενέργειας.
| Διαθέσιμο μέγεθος: | White&Grey&Black |
|---|---|
| Λάμψη: | 5000 NIT |
| Μέγεθος: | 250mm*1000mm |

