همه محصولات
کلید واژه ها [ transparent led video wall ] مطابقت 157 محصولات.
صفحه نمایش فیلم شفاف LED هولوگرافی P7.82 روی شیشه تامین کننده آژانس دیجیتال پوستر LED چسبنده شفاف انعطاف پذیر RGB
| قالب: | 4:3 |
|---|---|
| انتقال فیلم: | تا 95% |
| روشنایی: | 4500 سی دی |
صفحه نمایش مشبک پیکسلی LED DMX SPI تاشو RGB تمام رنگ برای نورپردازی نمای ساختمان
| نام: | صفحه مش پیکسل |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| رتبه IP: | IP67 |
P2.5 شفافیت بالا پنجره تبلیغات هولوگرافیک LED Screen Animation App/WiFi Control فیلم شفاف هوشمند
| پیچ واحد: | 2.5x2.5mm |
|---|---|
| تعمیر و نگهداری: | آسان برای تمیز کردن |
| نوع نمایشگر: | رهبری کرد |
صفحه نمایش تبلیغاتی شیشه ای مرکز خرید با اندازه سفارشی انعطاف پذیر و دیجیتال P3.91 سه بعدی هولوگرافیک شفاف
| جزئیات بسته بندی: | کیس کاتونی یا چوبی با توجه به محاسبه اندازه های مختلف. |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5 روز |
| شرایط پرداخت: | D/P، T/T، وسترن یونیون |
روشنایی 2500cd، شفافیت 70%، اندازه 1000*1000 میلیمتر، صفحه نمایش مشبک داخلی اجارهای P3.9، صفحه نمایش LED مشبک
| سطح حفاظت: | IP45 |
|---|---|
| رنگ: | رنگ کامل |
| مقیاس خاکستری: | 16 بیت |
SMD1010 6.25mm 16bit ، تراشه تولید کننده نور از یک منبع نور در سطح میکران استفاده می کند و یک روش بسته بندی چهار در یک را اتخاذ می کند.
| اندازه موجود: | سفید و خاکستری و سیاه |
|---|---|
| روشنایی: | 5000 نیت |
| اندازه: | 1500mm*250mm |
P6.25 بالاترین میزان عبور نور می تواند به 95٪ برسد، بدون تأثیر بر نورپردازی روزانه، فقط صفحه غشایی را به آرامی بچسبانید، و سپس سیگنال و منبع تغذیه را وصل کنید.
| اندازه موجود: | سفید و خاکستری و سیاه |
|---|---|
| روشنایی: | 5000 نیت |
| اندازه: | 250mm*1000mm |

