همه محصولات
کلید واژه ها [ transparent led video wall ] مطابقت 162 محصولات.
P20 DC5V صفحه نمایش فیلمی شفاف LED Ultra Thin Full Color برای محیط داخلی
| اندازه: | 240*960 میلی متر |
|---|---|
| درجه IP: | IP65 |
| طول عمر: | 100000 ساعت |
صفحه نمایش نور نقطه ای LED P100 ضد آب DMX SPI LED Mesh Screen
| مقیاس خاکستری: | 16Bit |
|---|---|
| تراکم پیکسل: | سفارشی |
| اندازه صفحه نمایش: | قابل تنظیم |
صفحه نمایش LED هولوگرافیک شفاف با صفحه نمایش LED نرم و انعطاف پذیر فوق العاده سبک برای فروشگاه خرده فروشی صحنه عروسی نمایشگاه دیوار شیشه ای
| نوع پروژکتور: | تبلیغات Galss Screen |
|---|---|
| پیش بینی: | فرافکنی مستقیم |
| بسته: | رول |
صفحه نمایش فیلم شفاف LED برای فروشگاه های خرده فروشی و مراکز خرید با قابلیت نمایش متن و تصویر انیمیشن ویدئویی
| اندازه کابینه: | سفارشی |
|---|---|
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
| وزن: | 4 کیلوگرم بر متر مربع |
صفحه نمایش LED شیشه ای پنجره با روشنایی بالا در فضای باز شفاف صفحه پرده انعطاف پذیر LED
| نام: | صفحه نمایش شیشه ای پنجره |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| رتبه IP: | IP67 |
صفحه نمایش هولوگرام شفاف فول اچ دی Ultra Thin Lightweight Soft Screen تبلیغات داخلی نمایش صحنه استفاده تجاری
| انتقال: | تا 90 ٪ |
|---|---|
| روشنایی: | 4500 نیت |
| ولتاژ کاری: | 5 ولت |
P7.82 HD صفحه نمایش هولوگرافی LED هوشمند با کنترل فوق العاده نازک 5000CD برای نمایشگاه های تجاری، ساختمان های شیشه ای، آسانسورها، سالن های بازی و تبلیغات
| اندازه: | سفارشی |
|---|---|
| محتوای ویدیویی: | پس زمینه سیاه |
| قطعنامه: | 1920 x 1080 پیکسل |
P3.91 Ultra-Light LED Holographic Transparent Screen Flexible LED Film Display for Glass Window فروشگاه خرده فروشی مرکز خرید تبلیغات روشنایی بالا نشانه های دیجیتال
| ولتاژ کاری: | 5 ولت |
|---|---|
| اندازه: | 250mm*1000mm |
| پروژه: | جلو و عقب |
P2.5 شفافیت بالا پنجره تبلیغات هولوگرافیک LED Screen Animation App/WiFi Control فیلم شفاف هوشمند
| پیچ واحد: | 2.5x2.5mm |
|---|---|
| تعمیر و نگهداری: | آسان برای تمیز کردن |
| نوع نمایشگر: | رهبری کرد |
P2.5 شفافیت بالا پنجره تبلیغات هولوگرافیک LED Screen Animation App/WiFi Control فیلم شفاف هوشمند
| رنگ فیلم: | شفاف |
|---|---|
| خود چسب: | بله |
| تازه کن: | 60 هرتز |

