Alle producten
zoekwoorden [ transparent led video wall ] overeenkomen 157 producten.
LED-transparant filmscherm voor winkels en winkelcentra met video-animatie, tekst- en beeldschermfunctie
| kastgrootte: | Op maat |
|---|---|
| Max Power: | 600 W/m2 |
| Gewicht: | 4Kg/m² |
Hoge Helderheid Raamglas LED Scherm Buiten Transparant Flexibel LED Gordijn Scherm
| Naam: | Raamglas LED-scherm |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| IP -beoordeling: | IP67 |
Full HD Transparent Hologram Screen Ultra Thin Lightweight Soft Screen Indoor Reclame Bühnenshow Commercieel gebruik
| Uitzending: | Tot 90% |
|---|---|
| Helderheid: | 4500 nits |
| Werkspanning: | 5V |
P7.82 HD Smart Control LED Holografisch scherm Ultra-dun 5000CD voor commerciële showrooms Gebouw Glasliften Spelzalen Reclame
| Maat: | Aangepast |
|---|---|
| Video-inhoud: | Zwarte achtergrond |
| Oplossing: | 1920 x 1080 pixels |
P3.91 Ultra-Licht LED Holografisch Transparant Scherm Flexibele LED Film Display voor Glazen Raam Winkelcentrum Reclame Hoge Helderheid Digitale Bewegwijzering
| Werkspanning: | 5V |
|---|---|
| Maat: | 250 mm * 1000 mm |
| Project: | Front&Rear |
P2.5 Hoge transparantie Venster Reclame Holografische LED-scherminimatie App/WiFi Control Intelligente transparante film
| Filmkleur: | Transparant |
|---|---|
| Zelfklevend: | Ja |
| RefreshRate: | Guangdong, China |
P15 Ultra-Dun Textiel LED Zacht Scherm Buiten Hijsbaar Magisch Tapijt Display Drone Vliegend Transparant Scherm Digitale Poster
| Schermgrootte: | 2*4m |
|---|---|
| Helderheid: | 4500cd |
| Opslagtemperatuur: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
Outdoor LED Mesh Scherm Waterdicht IP67 Hoge Helderheid P125 Voor Gevel Reclame Display
| Naam: | Buitenscherm met LED-maas |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| IP -beoordeling: | IP67 |
P2.5 Holografisch onzichtbaar scherm Slim en lichtgewicht 3D vliegend LED-scherm Holografisch transparant scherm
| MAAT: | Aangepast |
|---|---|
| Productnaam: | Het holografische Scherm |
| technologie: | Virtuele beeldtechnologie |
Transparante Holografische 3D LED Film Reclame LED Display Glas Zelfklevend Super Slank Led Scherm voor Glazen Raam
| Pixels: | 3,91 mm |
|---|---|
| Projectietype: | Voor en Achterprojectie |
| Uitzending: | 95% |

