Alle producten
zoekwoorden [ transparent led video wall ] overeenkomen 157 producten.
LED drone scherm, outdoor LED display, waterdicht LED scherm, 3D lichtshow display
| Schermdimensie: | Aangepast, op maat gemaakt, 5m x 3m, |
|---|---|
| Kleur buischip: | Volledige kleur |
| Gebruik: | Buiten, binnen, semi-outdoor |
P125 Hoge Kwaliteit Outdoor LED Mesh Scherm 30mm IP67 Waterdicht Commerciële Kwaliteit Voor Gebouwgevel
| Led-levensduur: | 30000H |
|---|---|
| Gewicht: | 1,92 kg/㎡ |
| Specificatie: | Videomuur |
SMD1314 Indoor P6 LED Display Film, Adhesieve LED Transparent Film Screen
| Naam: | Lijm led transparant filmscherm |
|---|---|
| OEM of ODM: | - Ja, dat klopt. |
| Specificatie: | Videomuur |
500*500mm Indoor LED Transparant Scherm P2.6 4000-4500cd Winkelcentrum LED Glazen Display Raamscherm Full-Color Grille Reclame Scherm LED Full-Color Smd
| Functie: | Eenvoudige installatie |
|---|---|
| Specificatie: | Videomuur |
| LED -chip: | SMD3535 |
P6 LED Transparante scherm Hoog helder glas scherm Energiebesparend LED Door het scherm zien Voor winkelcentrum Venster Advertentie Gebouw Gevel Media scherm Indoor Outdoor gebruik
| Naam: | Kleefstoftransparante LED-displayfilm |
|---|---|
| Schermtype: | Transparant |
| Pixelstijl: | P6 |
P20 DC12V Zeer transparant vliegend LED Mesh LED-scherm voor Drone Show
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-P20 |
| IP-classificatie: | IP67 |
P40 Transparant vliegend LED-display met drone-filmscherm Oplaadbare vliegende digitale projectie High-Impact Event Show
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-MTLEDS12-P40 |
| IP-classificatie: | IP67 |
P20 DC5V Full Color Ultra-Thin LED Transparant Film Scherm voor Binnen
| Maat: | 240*960mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP65 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
Led Point Light Screen P100 Waterdicht DMX SPI LED Mesh Screen
| Grijsschaal: | 16 bit |
|---|---|
| Pixeldichtheid: | Op maat |
| Schermgrootte: | Aanpasbaar |
High-end doorzichtig holografisch LED-scherm zacht flexibel ultralicht LED-scherm voor winkels
| Type projector: | Galss Schermreclame |
|---|---|
| Projectie: | Directe projectie |
| Pakket: | Rollen |

