Alle producten
zoekwoorden [ transparent led video wall ] overeenkomen 157 producten.
P7.82 Holografisch LED Transparant Filmscherm op Glas RGB Flexibele Transparante Zelfklevende LED Poster Digitale Bureau Leverancier
| Formaat: | 4:3 |
|---|---|
| Filmtransmissie: | Tot 95% |
| Helderheid: | 4500cd |
Opvouwbaar RGB Full Color DMX SPI LED Pixel Mesh Screen voor gevelverlichting van gebouwen
| Naam: | Pixel Mesh -scherm |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| IP -beoordeling: | IP67 |
P2.5 Hoge transparantie Venster Reclame Holografische LED-scherminimatie App/WiFi Control Intelligente transparante film
| Eenheidsafstand: | 2.5x2.5mm |
|---|---|
| Onderhoud: | Gemakkelijk schoon te maken |
| Weergavetype: | Geleid |
Transparent holografisch 3D P3.91 Digitaal en signage Flexibel maatwerk winkelcentrum Glas reclame display
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |
2500cd Helderheid 70% Transparantie 1000*1000mm Indoor Grille Scherm Verhuur P3.9 Led Scherm Grille Scherm
| Beschermingsniveau: | IP45 |
|---|---|
| Kleur: | Volle kleur |
| Grijsschaal: | 16 bit |
SMD1010 6.25mm 16bit,De lichtemitterende chip maakt gebruik van een lichtbron op microniveau en gebruikt een vier-in-één verpakkingsmethode.
| Beschikbare maat: | White&Grey&Black |
|---|---|
| Helderheid: | 5000 nits |
| Maat: | 1500 mm * 250 mm |
P6.25 De hoogste transmissie kan 95% bereiken, zonder de dagelijkse verlichting te beïnvloeden, gewoon de membraanscherm lichtjes opplakken en vervolgens het signaal en de voeding aansluiten.
| Beschikbare maat: | White&Grey&Black |
|---|---|
| Helderheid: | 5000 nits |
| Maat: | 250 mm * 1000 mm |

