Alle producten
zoekwoorden [ transparent led video wall ] overeenkomen 157 producten.
Flexibele Transparante Holografische 3D LED Film LED Display Glas Lijm Super Dunne LED Scherm voor Glazen Raam
| Pixels: | 3,91 mm |
|---|---|
| Projectietype: | Voor en Achterprojectie |
| Doorlaatbaarheid: | 95% |
Waterdicht LED gaasscherm P100 voor buiten/binnen reclame
| Product name: | Gordijnwand buiten transparant mesh LED -display, transparant LED -schermscherm |
|---|---|
| Schermdimensie: | Aangepast, op maat gemaakt, 5m x 3 m, 1000x1500mm, 1500 mm*250 mm |
| Buisschipkleur: | Volle kleur |
Flexible P25 Flag Banner Outdoor Ultra Transparent Drone Show Reclame LED Magic Carpet MeshVliegend LED Display Screen
| Helderheid: | Instelbaar, tot 5000 nits |
|---|---|
| Modulegrootte: | 1000*1000mm, |
| Voeding: | navulbare lithiumbatterijen |
P15 Flexibel LED Mesh Scherm IP68 Eenvoudig te Installeren Transparant Drone Scherm voor Mobiele Evenementen Verhuur Creatieve 3D Lichtstructuren en Immersieve Visuele Projecten
| Installatie: | Eenvoudig clip-on-ontwerp |
|---|---|
| Gebruik: | Buiten, binnen, semi-outdoor |
| Levensduur: | 30000 uur |
RGB 1000*1000mm Transparante roosterschermen P2.6 tentoonstellingszaal Glas Buitenbouw Venster Led Display Screen
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-P3.9 |
| LED-lichtgevende buis: | SMD1921 |
P2.5 Holografisch LED-scherm dat transparante en zwevende 3D-beelden levert voor retailreclametentoonstellingen en bedrijfsevenementen
| Maat: | 1200*250mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP45 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
Vliegende dronescherm lichtgewicht LED-mesdisplay Vliegende dronescherm reclame voor buitenevenementen
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | Drone-scherm |
| Bedrijfstemperatuur: | -20℃ tot 60℃ |
P6.25 3D Ultra-dun Aangepast Flexibel Led Transparant Scherm 5V 5000CD Holografisch Scherm Slimme Besturing Glazen Wand Video Display
| Beschikbare maat: | White&Grey&Black |
|---|---|
| Helderheid: | 5000 nits |
| Maat: | 250 mm * 1000 mm |
Full Color LED Transparante Film Scherm Flexibel Displayscherm voor Binnen Retail Winkels Luchthavens Metro's Winkelcentra
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
LED-holografisch scherm Transparent Mesh Wall Virtual Film Flexibel AI Interactief Hologram
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |

