Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ transparent led video wall ] αντιστοιχία 162 προϊόντα.
P15 Εξαιρετικά λεπτή υφασμάτινη οθόνη LED Soft Screen για εξωτερικούς χώρους, ανάρτησης, Μαγικό Χαλί, Οθόνη, Drone που πετάει, Διαφανής οθόνη, Ψηφιακή αφίσα
| Μέγεθος οθόνης: | 2*4μ |
|---|---|
| Λάμψη: | 4500cd |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
Εξωτερική οθόνη LED Mesh αδιάβροχη IP67 Υψηλής φωτεινότητας P125 για διαφήμιση προσόψεων
| Ονομασία: | Εξωτερική οθόνη με LED Mesh |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Βαθμολογία IP: | IP67 |
P2.5 Ολογραφική Αόρατη Οθόνη Λεπτή και Ελαφριά 3D Οθόνη LED που Πετάει Ολογραφική Διαφανής Οθόνη
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Ολογραφική οθόνη |
| τεχνολογία: | Τεχνολογία εικονικής απεικόνισης |
Διαφανής ολογραφική 3D LED ταινία διαφήμισης LED οθόνη γυαλί Super Slim LED οθόνη για γυάλινο παράθυρο
| Pixels: | 3,91 χιλιοστά |
|---|---|
| Τύπος προβολής: | Μπροστινό και πίσω μέρος προβολή |
| Μετάδοση: | 95% |
Ευέλικτη Διαφανής Ολογραφική 3D LED Μεμβράνη Οθόνη LED Γυαλί Αυτοκόλλητο Εξαιρετικά Λεπτή Οθόνη LED για Γυάλινο Παράθυρο
| Pixels: | 3,91 χλστ |
|---|---|
| Τύπος προβολής: | Μπροστινό και πίσω μέρος προβολή |
| Διαπερατότητα: | 95% |
Αδιάβροχη οθόνη LED Mesh P100 για διαφήμιση σε εξωτερικούς / εσωτερικούς χώρους
| Ονομασία προϊόντος: | Κουρτίνα τοίχο υπαίθρια διαφανής οθόνη LED Mesh, διαφανής οθόνη LED |
|---|---|
| Διάσταση οθόνης: | Προσαρμοσμένο, προσαρμοσμένο, 5m x 3m, 1000x1500mm, 1500mm*250mm |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα: | Πλήρες χρώμα |
Ευέλικτη σημαία P25 Banner Εξωτερικού χώρου Εξαιρετικά διαφανής διαφήμιση Drone Show LED Μαγικό χαλί Mesh Οθόνη LED Flying LED
| Λάμψη: | Ρυθμιζόμενο, έως 5000 nits |
|---|---|
| Μέγεθος ενότητας: | 1000*1000mm, |
| Τροφοδοτικό: | επαναφορτιζόμενες μπαταρίες λίθιου |
Π3.91 Εξωτερική διαφανής οθόνη LED Ultra Thin Invisible Hologram Διαφημιστική οθόνη Υψηλή φωτεινότητα 3000nits Εύκολη τοποθέτηση Γυάλινη οθόνη μεσαίου μεγέθους
| ContrastRatio: | 4000:1 |
|---|---|
| Λάμψη: | 4500 CD/μ2 |
| Χρήση: | Εσωτερικός |
Ελαστική οθόνη πλέγματος LED IP68 Διαφανής οθόνη Drone για κινητές εκδηλώσεις ενοικίαση δημιουργικές δομές φωτός 3D και εντυπωσιακά οπτικά έργα
| Εγκατάσταση: | Εύκολη σχεδίαση με κλιπ |
|---|---|
| Χρήση: | Υπαίθρια, εσωτερική, ημι-εξωτερική |
| Διάρκεια ζωής: | 30000 ώρες |
P41.5 Πλήρης έγχρωμη οθόνη LED με πλέγμα εξωτερικού χώρου IP67 αδιάβροχη εύκαμπτη κουρτίνα για διαφανή διαφήμιση και εικόνες εκδηλώσεων
| Διαχείριση συσκευών εξ αποστάσεως: | Απομακρυσμένη διαχείριση περιεχομένου |
|---|---|
| Τύπος προμηθευτή: | ODM, OEM |
| Δυναμικό: | 12V |

